2 грудня Docudays UA стартував у Луцьку

2 грудня Docudays UA стартував у Луцьку

06 грудня 2013

10 Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Луцьку  розпочався фільмом польського і білоруського режисерів «Доволі! До волі…».

 

Як зазначила регіональний координатор фестивалю Богдана Стельмах, питання прав людини сьогодні як ніколи актуальне, коли українці масово вийшли на майдани. Проблема відстоювання свободи слова і думки, боротьби за демократичні принципи білорусів надзвичайно співзвучна з тією ситуацією, в якій опинилася Україна. І недаремно гасло фестивалю – "Вибір є!", бо кожен із нас у певний момент має вирішити, що робити, як жити і чого вимагати.

 

"Сери і сеньйори" – ще один фільм, представлений відвідувачам творчої кав'ярні Druzi forever. Як і попередня, ця стрічка теж порушує питання людської гідності й життєвого вибору, дає можливість поглянути на проблему співіснування двох націй і двох культур зсередини: хасидів, котрі щороку приїжджають з паломницькою метою в Умань, та українців, котрі використовують цей приїзд як можливість заробітку.

 

Після перегляду кожного з фільмів учасники зустрічі жваво обговорювали їх, проводили аналогії, дискутували з приводу євроінтеграційного вибору і свідомого життєвого вибору загалом. Попри деяку розбіжність у думках, глядачі дійшли висновку, що вибір є в кожного, і від того, яким він буде, залежатиме наше майбутнє.

 

Джерело: http://volynpressclub.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=360:2-docudaysua-&catid=8:-docudaysua&Itemid=20

 XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Docudays UA перенесено у зв'язку з карантином
Новини
12 березня 2020
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019