У Кіровоградській області гастролює Мандрівний Docudays UA

У Кіровоградській області гастролює Мандрівний Docudays UA

28 листопада 2014

У Кіровоградській області Мандрівного Docudays UA стартував з Компаніївського району. Вже відбувся показ у Компаніївській центральній районній бібліотеці, де глядачі переглянули фільм «Кафе “Вояж”» режисера Романа Бондарчука та обговорили проблеми прав людини в сучасній Україні. Далі Мандрівний фестиваль поїхав по селам Компаніївського району.

В Мар’ївській сільській бібліотеці-філії місцеві мешканці завітали на фільм «Життя в раю – нелегали по сусідству» режисера Романа Вітала. Глядачі зазначили, що проблема біженців є актуальною проблемою сьогодення, адже і в їхньому селі є люди з Донбасу, які змушені були покинути свої домівки.

Учні 6-9 класів Зеленівської загальноосвітньої школи подивилися фільм «Лізо, ходи додому» (реж. Оксана Бурая). Діти зізналися, що в їхньому селі є такі сім’ї, як показано у фільмі. Учні щиро співчували головній героїні фільму і навіть висловили сподівання, що Ліза в майбутньому зможе стати співачкою.

Учням 9-А класу Компаніївської загальноосвітньої школи був запропонований фільм «Вегас». Після перегляду юні глядачі відзначили, що кожен мусить мати мрію у житті і шукати шляхи для її здійснення, хоча, безперечно, необхідно докласти чимало зусиль для досягнення своєї життєвої мети.

Мешканці села Роздолля переглянули фільм «Амосов – сторіччя» (реж. Сергій Лисенко) та поговорили про проблеми в галузі охорони здоров’я, про доступ сільських мешканців до якісних медичних послуг. Серед глядачів була і жінка, якій лікар Амосов повернув до життя трирічного сина у 1983 році. Зі сльозами на очах вона розповідала, як це було, і сказала, що Амосов для неї – ідеал людини, вона й досі молиться за його душу.

А ще глядачі висловлювали подяку усім організаторам ХІ Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA і висловлювали сподівання на зустрічі наступного року.

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019
Які висновки зробили активісти після перегляду фільму «Дівчата у грі»
Новини
18 грудня 2019