Житомир відкрив ХІ Мандрівний Docudays UA фільмом «Путінські ігри»

Житомир відкрив ХІ Мандрівний Docudays UA фільмом «Путінські ігри»

08 жовтня 2014

Фестиваль Docudays UA в Житомирі став вже традиційним заходом. Шостий рік поспіль молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» є організатором фестивалю в місті.

 

Про початок фестивалю, тематику фільмів, графік показів та заходи, які заплановані в рамках фестивалю, розповіли представники МГО «Сучасний Формат» під час прес-конференції 6 жовтня.


«Досвід показує, що фестиваль DocuDays UA є дуже корисним і важливим просвітницьким та виховним заходом як для дорослого покоління, так і для молоді, особливо в цей, непростий для нашої країни, час. Фестиваль Docudays UA спрямований на те, аби засобами кіномистецтва привернути увагу українського суспільства до проблем звичайної людини та сприяти розвитку відкритого діалогу про права людини, утвердженню ставлення до людської гідності як найвищої цінності. Фестиваль є неполітичним та некомерційним заходом», – зазначила Жанна Соловйова, голова правління МГО «Сучасний Формат».


Фестиваль триватиме до 16 жовтня. Початок сеансів о 15:00 щодня, окрім 11 та 12 жовтня.

Вхід на кінопокази – вільний.


Відкривав фестиваль фільм «Путінські ігри», в якомй йдеться про найдорожчу Зимову Олімпіаду, що б’є всі рекорди за масштабами корупції та манії величі.

 

Графік проведення Маендрівного Docudays UA у Житомирі тут

 

Джерело: sformat.org

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень — Грудень 2019
Світлій пам`яті колеги
Новини
30 серпня 2019
На старті Мандрівного Docudays UA-2019
Новини
23 серпня 2019