Харків: повернення додому

Харків: повернення додому

18 листопада 2015

Тринадцять років тому перший фестиваль, що згодом стане відомим як Docudays UA, відбувся у Харкові. Майже відразу він став міжнародним, а через кілька років у події з'явилася конкурсна програма. Тепер це єдиний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини в Україні. Вже традиційно його Мандрівна секція, що подорожує містами України впродовж трьох місяців, представить кращі документальні фільми з усього світу. Детальніше у репортажі харківського каналу ObjectivTv:

 


 

Додамо, що правоосвітні заходи у рамках Мандрівного Docudays UA відбуваються у різних закладах та установах Харківщини. Зокрема, нещодавно в управлінні карного розшуку ГУНП правоохоронцям продемонстрували фільм з репертуару цьогорічного фестивалю. Фільм «Інша країна» режисера Ренато Боррайо Серрано (Гватемала), присвячений поневірянням у Росії біженця з Демократичної Республіки КонгоЯк розповів Юрій Чумак, регіональний координатор Мандрівного та голова «Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», 9 листопада світ відзначає Міжнародний день боротьби проти фашизму, расизму та антисемітизму, а саме співробітникам карного розшуку доводиться боротися зі злочинами, що вчиняються на етнічному та расовому ґрунті. Звертаючись до присутніх, він підкреслив, що слова «правоохоронці», «правопорядок» та «правозахист» мають одне спільне коріння – «право», і працівники поліції повинні стояти на захисті прав та законних інтересів громадян.

 

У найближчих планах - покази фестивальних фільмів і в інших підрозділах Національної поліції Харківщини, установах пенітенціарної системи, військових частинах, центрах зайнятості, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, бібліотеках.

 

Новацією фестивалю стануть кінопокази для волонтерів та вимушених переселенців на базі громадських організацій «Станція Харків», «Українські рубежі», БФ «Соціальна служба допомоги», «Чугуївська правозахисна група», «Ми небайдужі».

 

Джерело: www.mvs.gov.ua

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019
Які висновки зробили активісти після перегляду фільму «Дівчата у грі»
Новини
18 грудня 2019