Поліції Донеччини показали «Десять секунд»

Поліції Донеччини показали «Десять секунд»

28 листопада 2016

Документальний фільм «Десять секунд» Юлії Гонтарук показали на Донеччині в рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA. Перегляд відбувся під час занять з підвищення рівня кваліфікації правоохоронців та розвитку поліції.

 

Стрічка української режисерки Юлії Гонтарук розповідає про події після 24 січня 2015 року (обстрілу житлового кварталу «Східний» у Маріуполі). «Десять секунд» – це історія про те, як швидко може змінитися життя, і про те, як навіть після непоправного є речі, які лишаються незмінними.

 

 

На цьогорічному березневому фестивалі в Києві фільм отримав спеціальний приз імені Андрія Матросова від організаторів Docudays UA: «За вміння чути, любити й приймати людей з усіма їхніми суперечностями. За майстерне зображення всепоглинаючого відчаю й непереможного оптимізму, поєднаних в одних і тих самих людях у момент трагічних обстрілів Маріуполя».

 

 

«Ці події стосуються кожного з нас, безпосередньо я був там уже в перші хвилини, – поділився враженнями для сайту Національної поліції В’ячеслав Аброськін, начальник поліції Донеччини. – Співробітники поліції працювали в районі близько місяця, допомагали людям. Усе горіло, жінки з немовлятами ховалися в підвалах. Вдячний, що ви привезли нам цей фільм».

 

Фото: dn.npu.gov.ua

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019
Які висновки зробили активісти після перегляду фільму «Дівчата у грі»
Новини
18 грудня 2019