Думайдан – 2016: фотомиті

Думайдан – 2016: фотомиті

09 листопада 2016

Сьогодні у Тернополі відкривається фотовиставка, присвячена проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах». 

 

Відвідувачі виставки побачать кращі фотографії харківського екологічного активіста Олега Перегона, який брав участь у захисті місцевого лісопарку від вирубки перед ЄВРО-2012. А також знімки занедбаних парків Тернопільщини екологіста Олександра Степаненка та фотоісторії журналіста УГСПЛ Олега Шинкаренка, активістів Тамари Харчилави, Нінель Суслової та Олександра Чеботарьова про мирні протести на Київщині, серед яких: захист від вирубки орнітологічного заказника місцевого значення «Пірнівський», протести проти ліквідації озера Качине в Дарницькому районі міста Києва та проти вирубки парку «Чорний Гай» в Ірпені.

 

Під час презентації виставки також відбудеться обговорення з командою «Думайдан – 2016» щодо тих змін до українського екологічного законодавства, які були напрацьовані під час попередньої роботи учасниками проекту. Також виставка пройде у Львові, Івано-Франківську та Одесі. Детальніше про проект та розклад заходів можна ознайомитися на сайті.


У Тернополі виставку можна відвідати 9 та 10 листопада (з 8.00 до 17.00) у вестибюлі головного корпусу Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка (вул. Максима Кривоноса, 2). Вхід безкоштовний.

 

Організатори проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах»: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Міжнародна благодійна організація «Екологія - Право - Людина», Громадська організація Центр правових та політичних досліджень «СІМ», Екологічно-гуманітарного об’єднання «Зелений Світ», Громадська організація «Зелений Фронт». Захід у Тернополі проводиться за підтримки Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фестивалюдокументального кіно про права людини Docudays UA та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

 

На світлині - відвідувачі виставки на відкритті у Києві (Фото: helsinki.org.ua)

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Docudays UA перенесено у зв'язку з карантином
Новини
12 березня 2020
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019