Тернопіль запрошує на Мандрівний

Тернопіль запрошує на Мандрівний

25 жовтня 2016

26 жовтня на Тернопіллі стартує Мандрівний Docudays UA. У Теребовлянському вищому училищі культури він відкриється показом короткометражних фільмів із циклу «Енциклопедія Майдану» режисера Сергія Лисенка.

Протягом наступних трьох місяців фестиваль укотре охопить простір «від Збруча до Золотої Липи»: Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Заліщицький, Монастириський, Теребовлянський та Чортківський райони. Покази відбуватимуться в будинках культури, молодіжних клубах, кафе, бібліотеках, школах, гімназіях, коледжах, а також у закладах позбавлення волі. Вхід на всі заходи в рамках фестивалю – вільний.

Цього року в програмі Мандрівного фестивалю на Тернопіллі представлено понад 20 документальних стрічок українських та іноземних авторів, відзначених міжнародними форумами неігрового кіно, зокрема й призами на Docudays UA. Скажімо, серед них: «Звіть мене Маріанною» польської режисерки Кароліни Бєлявської (володар головного призу фестивалю в номінації DOCU/ПРАВО), «Девід і я» канадських режисерів Рея Клонскі та Марка Леймі (володар «Призу глядацьких симпатій»).

Спецподією цьогорічного фестивалю стане «Жива ватра» режисера Остапа Костюка. Цей фільм подорожуватиме не лише Тернопіллям. Його планують повезти й до Верховинського та Косівського районів, де тривали зйомки документальної стрічки.

Під час мандрів Docudays UA Тернопіллям також відбудуться спецпокази документальних фільмів, присвячених 40-й річниці створення Української Гельсінської групи – першої в умовах радянського тоталітарного режиму правозахисної організації, місією якої було дотримання прав людини й становлення засад майбутньої правової та демократичної держави ненасильницьким шляхом.

З детальним графіком мандрівок фестивалю на Тернопільщині ви можете ознайомитися в календарі на сайті.

На фото - кадр з фільму «Жива ватра» Остапа Костюка

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019
Які висновки зробили активісти після перегляду фільму «Дівчата у грі»
Новини
18 грудня 2019