Мандрівний Тернопільщиною: «Мир», «Шерифи» та «Музей Майдану»

Мандрівний Тернопільщиною: «Мир», «Шерифи» та «Музей Майдану»

28 листопада 2016

Протягом місяця Тернопільщиною мандрує фестиваль Docudays UA. Перші покази вже відбулися в Коропці, Чорткові, Тернополі, Теребовлі та Бучачі. Фестиваль укотре охоплює простір «від Збруча до Золотої Липи».

 

Мандрівний Docudays UA удруге відвідав Теребовлю. Цього разу покази відбувалися в місцевій гімназії. До третьої річниці Революції Гідності спільно з колективом Теребовлянської районної бібліотеки приурочили відкриття «Музею Майдану». А також показали стрічки з «Енциклопедії Майдану» режисера Сергія Лисенка.

 

Показ у Теребовлі

 

Цьогоріч фестиваль також організував показ і в Чортківському закладі виконання покарань №26 Управління пенітенціарної служби в Тернопільській області. Тут дивилися стрічку «Девід і я» Рея Клонскі та Марка Леймі. Документальна стрічка канадських режисерів отримала приз глядацьких симпатій на фестивалі Docudays UA. «Девід і я» – це історія про дружбу одного з режисерів з американським ув'язненим, який відбуває довічний термін за злочин, що він не скоював.

 

У Бучачі фестивальні заходи розпочалися в гімназії імені В. Гнатюка переглядом та обговоренням фільму «Мир» із серії «Енциклопедія Майдану» режисера Сергія Лисенка. Гімназистам-старшокласникам було також представлено презентацію «Перші громадяни майбутньої вільної країни», присвячену 40-річчю створення Української Гельсінської групи.

 

Подія у Бучачі

 

Фільмом із серії «Енциклопедія Майдану» стартували й у Заліщиках. 22 листопада тут також показали «Українських шерифів». Цьогоріч стрічка режисера Романа Бондарчука представляє країну в оскарівських перегонах.

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019
Які висновки зробили активісти після перегляду фільму «Дівчата у грі»
Новини
18 грудня 2019