Показ фільму «Ґвендолін» у харківському «Центрі пробації»

Показ фільму «Ґвендолін» у харківському «Центрі пробації»

22 грудня 2018

XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, мета якого сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні завітав до філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області. У конференц-залі зібралися працівниці(ки) пробації, щоб переглянути фільм «Ґвендолін» режисерки Рут Казерер.

 

На обговоренні стрічки присутні зазначали, що дивлячись на енергійну Ґвендолін, яка не втратила любові до життя, дізнавшись про тяжкий діагноз, починаєш більше цінувати власне життя та підтримку близьких і рідних, по-іншому оцінювати складні ситуації. Історія Ґвендолін є доказом того, що немає непідвладних речей для людини, яка прямує до мети й хоче залишатися активним членом суспільства.

 

А ще цей фільм змусив присутніх задуматися над роллю держави в забезпеченні соціального захисту своїх громадян(ок), адже не секрет, що для багатьох українців й українок діагноз «онкологічне захворювання» звучить як вирок.

 

 

Залучення працівниць і працівників пробації до таких заходів сприяє розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.

 

Текст і фото: Інна Лазутіна

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Docudays UA перенесено у зв'язку з карантином
Новини
12 березня 2020
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019