Молодіжний театр «І по всьому» у Полтаві: про булінг мовою театру

Молодіжний театр «І по всьому» у Полтаві: про булінг мовою театру

13 грудня 2018

У межах Мандрівного фестивалю у Полтаві відбулася вистава молодіжного театру «І по всьому», спрямована проти будь-яких проявів дискримінації і булінгу. Форма сучасного театру дозволяє максимально включити глядача(ку) в процес вистави, залучити підлітків до обговорення, створити безпечний простір та атмосферу довіри, долучити експертів(ок). 

 

«Виставу ми зробили ще рік тому як мистецький продукт. Пізніше ми помітили, що вистава зачіпає тему булінгу. Ми поглибили у виставі цю лінію й залучили до обговорення представників поліції. Уже неодноразово показували виставу для школярів Полтави та області. Завжди після вистави відбувається жваве обговорення побаченого», – говорить керівниця театру «І по всьому» Олександра Волакова.

 

 

Перед глядачем(кою) постає історія двох дівчат, які рано втратили маму та мають різні характери й спосіб комунікації зі світом. Одна з них – Женя – більш замкнута, мрійлива, заглиблена в себе та дуже чутлива. Вона гостро реагує на порушення своїх власних кордонів. Друга – Зоя – активна, часто не помічає, як своїми діями завдає шкоди іншим людям. Чи зможуть дівчата врешті-решт порозумітися?

 

Текст і фото: Наталія Кірячок

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень — Грудень 2019
Лабораторія впливу «ЗМІНИ ЦЕ!» на Мандрівному Docudays UA
Новини
21 жовтня 2019
Мандрівний стартував у Бердянську
04 жовтня 2019
Представляємо трейлер Мандрівного Docudays UA- 2019
Новини
22 вересня 2019
Docudays UA-2019 мандрує Україною
Новини
21 вересня 2019
Світлій пам`яті колеги
Новини
30 серпня 2019
На старті Мандрівного Docudays UA-2019
Новини
23 серпня 2019