Абсурд війни: фотовиставка Сергія Моргунова «Yo Lo Vi», «Я це бачив», в Ужгороді

Абсурд війни: фотовиставка Сергія Моргунова «Yo Lo Vi», «Я це бачив», в Ужгороді

13 листопада 2018

У рамках Мандрівного Docudays UA в Ужгороді відбудеться фотовиставка Сергія Моргунова «Yo Lo Vi», або «Я це бачив». Фотограф намагається показати абсурдність війни через звернення до феноменів страху, самотності, порожнечі та емоційного вакууму. Крім того, для автора важливою є сила духу людей, які продовжують жити в так званій «сірій зоні». Виставка триватиме з 24 листопада до 8 грудня включно в мистецькому центрі «Галерея ІЛЬКО».

 

Виставка поділена на три частини. Частина перша – «Interregnum» (латинське слово, що позначає «Інтер» – «між» і «regnum» – «царство, правило»). На думку автора, цим словом можна описати «вакуум політичної влади, що існує між лінією зіткнення».

 

 

Друга частина має назву «Campi Deserti Citra Boristenem», що пов’язана з дослідженнями польського картографа Томаша Маковського, який позначав українські дикі степи за межами Канева «пустельними рівнинами над Борисфеном». Автор присвячує цю частину сучасним географічним одиницям, що розташувалися в області пустельних рівнин над Борисфеном, – Криму та Донбасу.

 

 

 

Третя частина виставки, «Сила людського духу», розповідає про людей, які живуть у так званій «сірій зоні» – «безлюдній землі, де люди перебувають у правовому, гуманітарному та інформаційному вакуумі через відсутність будь-яких повноважень та установ». Сергій Моргунов зазначає, що в цих місцях люди виживають лише завдяки взаємній допомозі, підтримці й симпатії – силі людського духу.

 

 

24 листопада також відбудеться дискусія за участі фотографа Сергія Моргунова та журналіста Георгія Тихого: «Сіра зона» – життя людей. Усвідомлення складності життя та дотримання прав людей у сірій зоні».

 

Фото: Сергій Моргунов

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019
Які висновки зробили активісти після перегляду фільму «Дівчата у грі»
Новини
18 грудня 2019