Ми маємо права! На Закарпатті Мандрівний розпочався спільно з інформаційними кампаніями Міністерства юстиції

Ми маємо права! На Закарпатті Мандрівний розпочався спільно з інформаційними кампаніями Міністерства юстиції

20 листопада 2018

14 та 15 листопада 2018 в Ужгороді відбулися перші покази в рамках Мандрівного. Школярі, студенти та жителі міста побачили та обговорили фільми «Мовчазна війна» та «Дорослі» в Ужгородському національному університеті. Покази супроводжувалися інформаційними кампаніями від Міністерства юстиції «СТОП насильство» та «СТОП булінг». 

 

Зі слів начальника Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Євгена Когутича, управління юстиції вже кілька років поспіль долучається до проведення на Закарпатті фестивалю. Крім того, у виступі він зазначив, що «питання рівності, яке є основною темою цьогорічного вже XV фестивалю, у наш час і в наших умовах є надзвичайно актуальним та співзвучним тим питанням, яким приділяється увага Міністерством юстиції України в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право!”. Це булінг та цькування в школах, насилля в сім’ї, право дітей з неповних сімей на належне утримання та інші. Відтак дуже позитивною є тенденція об’єднання зусиль як громадських формувань, навчальних закладів, так і державних органів у висвітленні тематики рівності та цінності людської гідності».

 

 

Владислав Товтин, головний спеціаліст управління юстиції, зауважив, що саме молодь повинна найлегше позбавлятись ілюзій, стереотипів та хибних переконань, які породжують нерівність за ґендерною, расовою чи будь-якою іншою ознакою.

 

Представники управління юстиції приділили увагу темі насильства та булінгу, розповсюдили серед присутніх тематичні буклети.

 

Фільм «Мовчазна війна» вразив присутніх жорстоким поводженням з жінками з боку військових та органів влади, а після перегляду фільму «Дорослі» школярі та студенти обговорювали важливість недискримінативного ставлення до людей з інвалідністю.

 

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень — Грудень 2019
Лабораторія впливу «ЗМІНИ ЦЕ!» на Мандрівному Docudays UA
Новини
21 жовтня 2019
Мандрівний стартував у Бердянську
04 жовтня 2019
Представляємо трейлер Мандрівного Docudays UA- 2019
Новини
22 вересня 2019
Docudays UA-2019 мандрує Україною
Новини
21 вересня 2019
Світлій пам`яті колеги
Новини
30 серпня 2019
На старті Мандрівного Docudays UA-2019
Новини
23 серпня 2019