Неспокій

Рік
2017
Країна
Велика Британія, США
Тривалість
98’
Режисер(-ка)
Дженніфер Брі

Гарвардська студентка Дженніфер Брі готується до весілля своєї мрії, аж раптом тіло починає її підводити. В надії зрозуміти дивні симптоми, Брі бере камеру і фільмує найпохмуріші моменти її боротьби із синдромом хронічної втоми – загадкової хвороби, яку дехто досі вважає вигаданою. Неймовірно щира розповідь Брі закликає переглянути кліше, пов’язані з цією хворобою, від якої страждають мільйони. «Неспокій» – це чутлива та виразна особистісна документальна стрічка, яка напевне зачепить глядачів більше, ніж вони могли б собі уявити.

 

27 березня на прикладі фільму «Неспокій» і супровідної інсталяції «Неспокій VR» Ребекка Ешдаун, директорка кампаній маркетингової і дистрибуторської агенції Together Films, розповість про унікальну модель гібридної дистрибуції, про винахідливі шляхи посилення ефективності кампаній для некінотеатральних показів і вихід на цільову аудиторію за допомогою правильно обраного майданчика.

Виробництво
Shella Films, Little by Little Films
Дистрибуція
Lightning Entertainment, info@lightning-ent.com
Нагороди
2017 – Кінофестиваль «Санденс», Особливий приз журі; Шеффілдський кінофестиваль, Нагорода секції віртуальної реальності; Кінофестивль SXSW; Кінофестиваль Hot Docs
Режисер(-ка)
Дженніфер Брі

Дженніфер Брі – незалежна документалістка з Лос-Анджелеса. Закінчила бакалаврат Прінстонського університету й навчалася в аспірантурі Гарварда, поки хвороба несподівано не прикувала її до ліжка. В результаті вона вона повернулася до свого першого захоплення – кіно. Прем’єра її повнометражного документального фільму «Неспокій» відбулася на кінофестивалі «Санденс», де стрічку було відзначено Особливим призом журі. Вона також створила VR-версію фільму, відзначену нагородою Шеффілдського кінофестивалю. Вона активістка з питань невидимих хвороб та хронічних недуг, співзасновниця глобальної правозахисної мережі #MEAction; виступала на конференції TED.

Фільмографія

Неспокій (2017)

Графік показів


Бердянськ

Бориспіль

Житомир
23жовтня19:00

Кінотеатр «Україна»вул. Київська, 13


Херсон
07грудня19:00

Бібліотека-філія №3вул.Робоча, 76А

06грудня18:00

арт-клуб MassONвул Суворова 27


Ярмолинці
20листопада11:00

Ярмолинецька центральна районна бібліотека пл. 600-річчя Ярмолинець, 1А

20листопада13:00

Дискусія:«Емоційне вигорання – хвороба ХХІ століття»
пл. 600-річчя Ярмолинець, 1А


Луцьк
28листопада18:30

Книгарня "Є"вул. Лесі Українки, 30


Музиківка
03грудня15:00

КЗ "Музиківська сільська бібліотека" вул. 40 років Перемоги 33а


Кременчук
23листопада18:00

Кулінарна студія «Ermitage Кольорово» бул.Пушкіна, 7-а


Харків
23листопада17:00

Кінотеатр "8 1/2" вул. Донець-Захаржевського, 6/8

Навмисна смерть
Рік
2016
Країна
США
Режисер(-ка)
Сью Вільямс ...
Обережно, провалля!
Рік
2018
Країна
США
Режисер(-ка)
Бінґ Ліу ...