Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв

Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв

19 грудня 2019

Літературний целанівський центр приймає в себе в гостях Мандрівний фестиваль. Мешканці Чернівців зібрались для перегляду фільму Бена Асамоа «Сакава». Це стрічка про підлітків з Гани, які заробляють на життя шахрайством, зваблюючи самотніх чоловіків в онлайн-просторі.


«Світ, у якому ми живемо, – не казка, яку нам читали на ніч. У ньому не існує добрих і поганих, і Супермен не прийде на допомогу знедоленим. У фільмі жертви самі скидають гроші, без жодного примусу чи шантажу, достатньо лише трохи часу та лагідних слів.

 

Головні герої, безперечно, є злочинцями. Та чи робить це їх абсолютними поганцями? Суперечливе питання. Так, вони порушують закон, норми моралі, але чи є в них вибір? Світ відвернувся від них, і тому довелося шукати альтернативний вихід із ситуації. Так, протизаконний, гидкий і аморальний. Але що їм залишається робити? До кінця життя важко працювати за копійки й сподіватися на світле майбутнє? Звісно, нічого в цьому житті не дається просто так. І безвихідь – не привід опускати руки й вчиняти злочин. Але що робити, коли ти живеш у країні, де понад 1/5 населення за межею бідності? Режисер не відповідає на питання й не намагається нав’язати якусь позицію, а лише спостерігає за таким далеким та невідомим», – каже Віталій Маринов, волонтер ГО «Клуб української молоді».

 

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Docudays UA перенесено у зв'язку з карантином
Новини
12 березня 2020
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Які висновки зробили активісти після перегляду фільму «Дівчата у грі»
Новини
18 грудня 2019