На старті Мандрівного Docudays UA-2019

На старті Мандрівного Docudays UA-2019

23 серпня 2019

Добігає кінця останній місяць літа, але сумувати не варто: осінь підготувала багато цікавого для поціновувачів/-ок документального кіно: уже з жовтня Docudays UA вирушить у подорож містами України.

 

Традиційно в серпні регіональні координатор(к)и Docudays UА зібралися на стратегічному семінарі з підготовки Мандрівного фестивалю. Відкрили семінар Світлана Смаль, виконавча директорка громадської організації «Докудейз», і Василь Романюк, координатор проектів співробітництва Посольства Швеції в Україні та, за власним зізнанням, давній шанувальник фестивалю.

 

 

Спільна сесія була присвячена обговоренню та аналізу Мандрівного фестивалю у 2018 році, що нового в організації та програмах варто очікувати цього року, а також як закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» впливає на покази в регіонах. 


 

 

Окрім цього, на координаторів/-ок чекали чотири насичені воркшопи. Як краще донести до аудиторії свої меседжі, думки та позиції; як відрізнити хороший текст від поганого; які є формати журналістських статей та багато інших питань, пов’язаних з написанням публіцистичних текстів, розглядала у своєму тренінгу Дарія Бадьйор, кінокритикиня та редакторка відділу «Культура» онлайн-видання «Лівий берег».

 

 


 

Тренінг Ніки Попової, смм-менеджерки Docudays UA, було присвячено особливостям комунікації в мережі та як соціальні медіа можна ефективно та яскраво використовувати для промоції подій Мандрівного. А Ігор Кофман, координатор проектів Docudays UA, поділився неочевидними технічними «лайфхаками» – як будь-яке приміщення перетворити на комфортну й безпечну кінозалу.

 

 

 

Окремим важливим спрямуванням цьогорічного семінару було також обговорення «Кампанії проти Кібербулінгу». Ксенія Шиманська, директорка правозахисного департаменту Docudays UA, Ірина Сидоренко, менеджерка з комунікацій правозахисного департаменту Docudays UA, Вікторія Петрук, юристка громадської приймальні УГСПЛ, говорили про те, що це за явище – кібербулінг, його види й можливі моделі для зменшення кількості проявів кібербулінгу в суспільстві. Також ішлося, зокрема, про юридичний супровід у випадках кібербулінгу та про захист персональних даних.

Більше фото за посиланням.

 

Детальний розклад заходів Мандрівного фестивалю незабаром з’явиться на сайті.

Семінар відбувся за підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Фото: Ніка Попова та Дарина Ніколенко

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
«Шлях до гір» Міколь Рубіні проліг через Чортків та Бучач
Новини
11 грудня 2019
Docudays UA завітав до Української академії лідерства
Новини
10 грудня 2019
Мандрівка документального кіно Кіровоградщиною
Новини
09 грудня 2019
Мандрівний фестиваль у Чернівцях.
Новини
09 грудня 2019
Фестиваль завітає у п’ять районів Полтавщини
Новини
08 грудня 2019
«Я роблю свою роботу. Часу на страх нема», – активіст Сергій Чагаров у Луцьку
Новини
08 грудня 2019
Полтавщина зустріла XVI Мандрівний
Новини
07 грудня 2019