На старті Мандрівного Docudays UA-2019

На старті Мандрівного Docudays UA-2019

23 серпня 2019

Добігає кінця останній місяць літа, але сумувати не варто: осінь підготувала багато цікавого для поціновувачів/-ок документального кіно: уже з жовтня Docudays UA вирушить у подорож містами України.

 

Традиційно в серпні регіональні координатор(к)и Docudays UА зібралися на стратегічному семінарі з підготовки Мандрівного фестивалю. Відкрили семінар Світлана Смаль, виконавча директорка громадської організації «Докудейз», і Василь Романюк, координатор проектів співробітництва Посольства Швеції в Україні та, за власним зізнанням, давній шанувальник фестивалю.

 

 

Спільна сесія була присвячена обговоренню та аналізу Мандрівного фестивалю у 2018 році, що нового в організації та програмах варто очікувати цього року, а також як закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» впливає на покази в регіонах. 


 

 

Окрім цього, на координаторів/-ок чекали чотири насичені воркшопи. Як краще донести до аудиторії свої меседжі, думки та позиції; як відрізнити хороший текст від поганого; які є формати журналістських статей та багато інших питань, пов’язаних з написанням публіцистичних текстів, розглядала у своєму тренінгу Дарія Бадьйор, кінокритикиня та редакторка відділу «Культура» онлайн-видання «Лівий берег».

 

 


 

Тренінг Ніки Попової, смм-менеджерки Docudays UA, було присвячено особливостям комунікації в мережі та як соціальні медіа можна ефективно та яскраво використовувати для промоції подій Мандрівного. А Ігор Кофман, координатор проектів Docudays UA, поділився неочевидними технічними «лайфхаками» – як будь-яке приміщення перетворити на комфортну й безпечну кінозалу.

 

 

 

Окремим важливим спрямуванням цьогорічного семінару було також обговорення «Кампанії проти Кібербулінгу». Ксенія Шиманська, директорка правозахисного департаменту Docudays UA, Ірина Сидоренко, менеджерка з комунікацій правозахисного департаменту Docudays UA, Вікторія Петрук, юристка громадської приймальні УГСПЛ, говорили про те, що це за явище – кібербулінг, його види й можливі моделі для зменшення кількості проявів кібербулінгу в суспільстві. Також ішлося, зокрема, про юридичний супровід у випадках кібербулінгу та про захист персональних даних.

Більше фото за посиланням.

 

Детальний розклад заходів Мандрівного фестивалю незабаром з’явиться на сайті.

Семінар відбувся за підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Фото: Ніка Попова та Дарина Ніколенко

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Docudays UA перенесено у зв'язку з карантином
Новини
12 березня 2020
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019