Нон-стоп короткого метру в місті Дніпро

Нон-стоп короткого метру в місті Дніпро

30 жовтня 2019

Третій рік поспіль у місті Дніпро кінопокази в межах Мандрівного збирають аудиторію прихильників документального кіно в «Книгарні Є». Цьогоріч були представлені п’ять стрічок: «Чорний суботник» режисера Петра Армяновського, «Біотоп» режисера Пауля Шольтена, «Замок» режисера Тадеуша Кабіча, «Ти, бля, рота закрий!» режисерки Таїсії Кутузової та «Послухай» від режисерки Астрід Бюссінк. 

 

Дуже захопив глядачів та визвав багато коментарів фільм режисерки Таїсії Кутузової «Ти, бля, рота закрий!» з добірки фільмів «CIVIL PITCH». Це фільми громадської активності – унікальний для України проєкт, коли громадські активіст(к)и та режисер(к)и об’єдналися для створення документальних стрічок, спрямованих на зміни в суспільстві.

 

 

Глядачка Надійка Вовк поділилась своїми враженнями від фільму: «Резонансна справа Сергія Чагарова, підлітка-активіста, який бореться з корупцією, не виходить з голови. Йому погрожують, залякують і кидають гранату на подвір`я. Водночас у поліції затримують розслідування протиправних дій проти нього. На жаль, історія із Сергієм Чагаровим загубилася в загальному інформаційному шумі й стала однією із сотень, коли на активістів скоюють замахи, утискають права, їх ігнорують правоохоронні органи та влада. І добре, що є люди, митці, які «оживляють» ці історії, привертають до них увагу, вимагають справедливості, щоби трагедії, як з Катериною Гандзюк, не повторювалися».

 

Мандрівний фестиваль триватиме в Дніпрі до 6 листопада, тож ще буде чимало гарних показів. Розклад можна подивитись тут.

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Docudays UA перенесено у зв'язку з карантином
Новини
12 березня 2020
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019