Розклад фестивалю за весь період у місті Суми Сумської області

Явних проявів немає
Рік
2017
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Аліна Горлова
18 жовтня о 11:30, Суми
Вихідний
Рік
2017
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Жанна Максименко-Довгич
4 листопада о 12:30, Суми
Віддалений гавкіт собак
Рік
2017
Країна
Данія, Фінляндія, Швеція
Режисер(-ка)
Сімон Леренґ Вільмонт
6 листопада о 18:00, Суми
Віддалений гавкіт собак
Рік
2017
Країна
Данія, Фінляндія, Швеція
Режисер(-ка)
Сімон Леренґ Вільмонт
7 листопада о 12:00, Суми
Коли я чую спів птахів
Рік
2016
Країна
Норвегія
Режисер(-ка)
Тріне Валлевік Гобюрґ
7 листопада о 14:30, Суми
Моя щаслива непроста родина
Рік
2017
Країна
Нідерланди
Режисер(-ка)
Тесса Луїза Поп
13 листопада о 14:00, Суми
Діти териконів
Рік
2016
Країна
Франція
Режисер(-ка)
Фредерік Брюннкель
13 листопада о 14:30, Суми
Віддалений гавкіт собак
Рік
2017
Країна
Данія, Фінляндія, Швеція
Режисер(-ка)
Сімон Леренґ Вільмонт
13 листопада о 15:00, Суми
Вихідний
Рік
2017
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Жанна Максименко-Довгич
13 листопада о 18:00, Суми
Сіева
Рік
2018
Країна
Фінляндія
Режисер(-ка)
Єнні Нюберґ
13 листопада о 18:20, Суми
Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека
Рік
2017
Країна
США
Режисер(-ка)
Фредерік Вайзмен
14 листопада о 12:00, Суми
Сіева
Рік
2018
Країна
Фінляндія
Режисер(-ка)
Єнні Нюберґ
14 листопада о 15:30, Суми
Явних проявів немає
Рік
2017
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Аліна Горлова
17 листопада о 17:00, Суми
Вєаюфром
Рік
2017
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Дмитро Лавриненко
20 листопада о 08:30, Суми
Дівчата «Золотого світанку»
Рік
2017
Країна
Норвегія, Данія, Фінляндія
Режисер(-ка)
Ховард Бюстнес
20 листопада о 18:00, Суми
Проект «Бабця»
Рік
2017
Країна
Великобританія, Угорщина
Режисер(-ка)
Балінт Ревес
21 листопада о 12:00, Суми
Моя щаслива непроста родина
Рік
2017
Країна
Нідерланди
Режисер(-ка)
Тесса Луїза Поп
21 листопада о 15:30, Суми
Дорослі
Рік
2017
Країна
Чилі
Режисер(-ка)
Майте Альберді
22 листопада о 14:30, Суми
Проект «Бабця»
Рік
2017
Країна
Великобританія, Угорщина
Режисер(-ка)
Балінт Ревес
24 листопада о 15:00, Суми
Сільвана
Рік
2017
Країна
Швеція
Режисер(-ка)
Міка Ґустафсон, Олівія Кастебрінґ, Крістіна Тсіобанеліс
27 листопада о 12:00, Суми
Мовчазна війна
Рік
2017
Країна
Франція
Режисер(-ка)
Манон Луазо
1 грудня о 15:00, Суми
Сіева
Рік
2018
Країна
Фінляндія
Режисер(-ка)
Єнні Нюберґ
1 грудня о 16:15, Суми
Дорослі
Рік
2017
Країна
Чилі
Режисер(-ка)
Майте Альберді
3 грудня о 13:00, Суми
Жінка в полоні
Рік
2017
Країна
Угорщина
Режисер(-ка)
Бернадетт Туза-Ріттер
3 грудня о 16:00, Суми
Ґвендолін
Рік
2017
Країна
Австрія
Режисер(-ка)
Рут Казерер
5 грудня о 16:00, Суми
Дорослі
Рік
2017
Країна
Чилі
Режисер(-ка)
Майте Альберді
6 грудня о 12:40, Суми
Діти териконів
Рік
2016
Країна
Франція
Режисер(-ка)
Фредерік Брюннкель
11 грудня о 16:00, Суми