Експериментальні покази Мандрівного у райвідділі міліції

Експериментальні покази Мандрівного у райвідділі міліції

18 грудня 2014

Цьогоріч активісти ГО «ПСТ "ГРІМ"» в рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA проводять покази по різноманітних закладах та  державних установах Івано-Франківської області. Деякі покази є експериментальними і проводяться з метою вивчення потреб та узагальнення зацікавленості документальними стрічками не тільки пересічних громадян, але і таких категорій суспільства, як медики, військовослужбовці, правоохоронці, державні службовці.

 

Так, в Богородчанському районі пройшов ще один захід з демонстрації документального кіно. Цього разу Мандрівний фестиваль Docudays UA завітав до Богородчанського райвідділу міліції. Участь у перегляді та обговоренні взяли правоохоронці. Богородчанський райвідділ внутрішніх справ є структурним підрозділом УМВС України в Івано-Франківській області та обслуговує територію площею 900 квадратних кілометрів із населенням 69 тисяч громадян. Криміногенна ситуація у районі ніколи не викликала стурбованості, тому зусилля колективу райвідділу спрямовані, насамперед, на здійсненні комплексу профілактичних заходів з метою недопущення злочинів та правопорушень. Громадські активісти вивчали потребу правоохоронців  в застосуванні документального кіно для виконання завдань щодо запобігання злочинам. Під час діалогу особливу увагу правоохоронці звернули на роботу з неповнолітніми.

 

Активісти ГО «ПСТ "ГРІМ"» поділились своїм досвідом спілкування з школярами та реакцією учнів на перегляд фільму «Содік», який демонструється в учбових закладах Івано-Франківської області з метою проведення правоосвітньої діяльності серед молоді. Як виявилось, в своїй роботі працівники Богородчанського райвідділу внутрішніх справ вже використовують документальну стрічку «Діти за гратами», проте можливість демонстрації інших фільмів подібного характеру була б для них великим здобутком. Серед запропонованих до перегляду фільмів правоохоронці цікавились також стрічкою режисера Ліат Мер «Засуджені». Фрагментами дивились «Євромайдан. Чорновий монтаж».

 

Загалом захід видався цікавим та корисним для всіх учасників. Проведення подібних обговорень дає можливість у майбутньому враховувати побажання всіх категорій глядачів Мандрівного фестивалю.

 

Джерело: pstgrim.at.ua

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень — Грудень 2019
Docudays UA-2019 мандрує Україною
Новини
21 вересня 2019
Світлій пам`яті колеги
Новини
30 серпня 2019
На старті Мандрівного Docudays UA-2019
Новини
23 серпня 2019