Чи склали херсонці тест на права людини?

Чи склали херсонці тест на права людини?

11 грудня 2015

10 грудня у Міжнародний День прав людини команда МО «Нова генерація» проводила  інформаційно-просвітницьку акцію в стінах найбільшого торгівельного комплексу Херсона ТРЦ Фабрика.

 

Ми пропонували людям пройти тест на обізнаність щодо прав людини. Задавали прості питання, наприклад: чому саме цей день обраний для відзначення? Яка організація прийняла «Загальну Декларацію прав людини»? В якому Законі Україні прописані наші основні права та свободи? Та інші питання. Це було початком до розмови про права людини в Україні та особистому житті. Ми пропонували людям ознайомитись з правами, які прописані в Декларації та обрати те право, яке найбільш важливе та актуальне. І разом ми створили своєрідну стіну прав людини, яка має захищати нас кожного дня.

 

 

А ще ми роздавали вітаміни для міцності, демонстрували ролик про історію прав людини, фотографувались з хештегом‪ #‎DocudaysUAKherson.

 

Впевнені, такі акції потрібні, адже люди були відкриті до розмови: зупинялись, цікавились, дізнавались, про що не знали досі, відкривали для себе нові факти про права людини. Були й дискусії про спірні питання. Серед наболілих питань – право на справедливе правосуддя, право на ефективний правозахист. 

 

Заборона дискримінації; право на життя, свободу та особисту недоторканість; право володіти майном; право на свободу самовираження; право на свободу мирних зібрань та асоціацій. Саме такі права найчастіше вибирали учасниці та учасники акції. 

 

Акція проходила у рамках Мандрівного Docudaus UA в Херсонській області.

 

XVI
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень—Грудень 2019
Мандрівний Docudays UA–2019: підбиваємо підсумки
Новини
30 грудня 2019
Такі, як є: стоп булінг! Виставка на Закарпатті
Новини
27 грудня 2019
Стерильний Інтернет
Новини
21 грудня 2019
У Гадячі говорили про мотивацію та боролись з кібербулінгом
Новини
19 грудня 2019
Активісти бідкаються, а влада заважає змінювати життя людей на краще
Новини
19 грудня 2019
Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв
Новини
19 грудня 2019
Які висновки зробили активісти після перегляду фільму «Дівчата у грі»
Новини
18 грудня 2019