Вирок

Рік
2013
Країна
Хорватія
Тривалість
10’
Режисер(-ка)
Джуро Ґавран

Як багато звичайна людина може знати про те, що відбувається на війні? Як багато можуть знати люди, котрі воювали, про те, що відбувалося на війні? Як багато можуть знати люди, які керували воєнними діями, про те, що відбувалося на війні? Як багато можуть знати судді, котрі розглядають воєнні злочини, про те, що відбувалося на війні?

Виробництво та дистрибуція
Pipser, Tibor Keser, Zoricicev trg 5, Zagreb, Croatia, +385 98 16 88 358, [email protected], [email protected], www.pipser.hr
Режисер(-ка)
Джуро Ґавран
Джуро Ґавран народився 1982 року в місті Б’єловар в Хорватії. У 2007 році закінчив факультет графічного дизайну Загребського університету, а пізніше – факультет кіно- і телережисури Академії драматичного мистецтва у Загребі. Його графічні роботи експонувалися на трьох персональних і близько тридцяти національних та міжнародних групових виставках, а фільми демонструвалися на багатьох кінофестивалях. Стрічка «Великий день» брала участь у регіональному конкурсі на фестивалі ZagrebDox у 2012 році, а також здобула гран-прі на 21-му фестивалі «Дні хорватського кіно». Співзасновник компанії Pipser і об’єднання «Природа і суспільство», що пропагують природні, соціальні та культурні цінності. Живе і працює в Загребі у сфері мультимедіа.
Фільмографія
Боян (2010), Ми хотіли мати робочих, а отримали людей (2011), Кельти (2011), Великий день (2012), Вирок (2013)
Сери та сеньйори
Рік
2013
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Олександр Течинський ...
Що написане пером
Рік
2011
Країна
Польща
Режисер(-ка)
Мартін Рат ...