Прес-конференція з нагоди 10 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини і його 9-ї мандрівної частини в Сумській області

Прес-конференція з нагоди 10 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини і його 9-ї мандрівної частини в Сумській області

14 листопада 2013

8 листопада о 14.00 у приміщенні Сумського прес-клубу відбулася прес-конференція з нагоди 10 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини і його 9-ї мандрівної частини в Сумській області. Сумськими партнерами фестивалю в цьому році виступили Сумська обласна організація кіноосвіти НСКУ та Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини».

 

 

 

На прес-конференції були присутні координатори мандрівного фестивалю в Сумській області Ілля Фоменко та Юлія Тарасенко. Також прийшли підтримати фестиваль і представники партнерів на місцях: начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління Державної пенітенціарної служби в Сумській області Олександр Казнієнко, провідний спеціаліст сектору правової освіти Головного управління юстиції у Сумській області Оксана Шаповал та голова ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Сумській області Андрій Кнуренко.

 

 

«Уже багато років поспіль Мандрівний фестиваль крокує Сумською областю. Це дає змогу великій кількості глядачів переглянути документальні фільми з усього світу та доторкнутися до світу якісної документалістики. Окрім того, цьогоріч документальні фільми зможуть подивитися й підопічні пенітенціарної системи, які відбувають покарання з позбавленням волі»,– розповів координатор фестивалю Ілля Фоменко.

 

 

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся у Києві з 22 до 28 березня 2013 року, а також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів  документального кіно.

 

 

«Цей фестиваль відзначається досить великою кількістю українського продукту, що свідчить про його попит і розвиток документалістики в Україні. Кожен, за власним бажанням може обрати фільм до смаку та переглянути його у зручний для себе час у рамках Мандрівного фестивалю»,– поділилася координатор фестивалю Юлія Тарасенко.

 

 

Після запитань і відповідей присутні переглянули два фільми Мандрівного фестивалю, а саме: «Цвіт крізь сльози» та «Абетка». Кожен отримав незабутні враження і напевне не залишився байдужим до проблем, порушених у фільмах.

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
20 Мандрівний завершився, що далі?
Новини
15 лютого 2024
20 ювілейний Мандрівний Docudays UA у цифрах
Новини
01 лютого 2024
Про те, якою може бути робота журналістів: кінопокази Мандрівного Docudays UA на Житомирщині
Новини
04 січня 2024
20 Мандрівний Docudays UA завітав на Хмельниччину
Новини
04 січня 2024
Як ми спільно створювали «образ майбутнього» на 20 ювілейному Мандрівному Docudays UA
Новини
29 грудня 2023
Сквер Docudays UA та видатні особистості: Мандрівний фестиваль очима Володимира Ханаса
Інтерв'ю
29 грудня 2023
Геннадій та Ігор Кофман: мандрівка історією із засновниками Docudays UA
Інтерв'ю
28 грудня 2023