У «Клубі довіри» підліткам розповіли про їхні права під час спілкування з міліцією

У «Клубі довіри» підліткам розповіли про їхні права під час спілкування з міліцією

06 грудня 2013

За підтримки Департаменту у справах сімї, молоді та спорту, Управління у справах сімї та молоді Харківського міськвиконкому 2 жовтня 2013 року у Харківському міському центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді «Довіра» в рамках «Клубу Довіри» відбувся черговий груповий захід для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.


Погода за вікном була похмурою, та в Центрі «Довіра» було тепло і затишно.


Учасниками заходу виступили учні Центру професійно-технічної освіти № 1, Центру професійно-технічної освіти № 2, Харківського професійного будівельного ліцею, Харківського професійного ліцею машинобудування, які є сиротами або дітьми, позбавленими батьківського піклування.


Тема першої в цьому навчальному році зустрічі була присвячена правовим питанням, з якими стикається у своєму житті кожен сирота. Учасники мали змогу прослухати пізнавальну лекцію, поставити свої питання юристу й отримати кваліфіковану відповідь спеціаліста.


Корисною і дуже цікавою для юнаків виявилась юридична бесіда з Юрієм Чумаком – представником Асоціації українських моніторів дотримання прав людини (Асоціації УМДПЛ), керівником громадської організації «Центр правових та політичних досліджень ДУМА». Юрій розповів учасникам про ключові моменти, які корисно знати під час спілкування з представниками правоохоронних органів.


У другій частині заходу хлопці та дівчата мали змогу познайомитися з представником громадської організації «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв» Ігорем Кофманом. У конференц-залі ХМЦСССДМ «Довіра» в рамках «Клубу довіри» були продемонстровані короткометражні відео з Міжнародного фестивалю Docudays UA – «Раби» та «Мандрівка на Мадагаскар». Зважаючи на те, що ці анімаційні фільми мають обмежену кількість трансляцій, їхній показ у ХМЦСССДМ «Довіра» є надзвичайно вагомим.


Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку представникам неурядових громадських організацій за проведену юридичну бесіду, візуальні матеріали та надані інформаційні буклети.


На календарі жовтень, попереду багряна осінь і зимові свята. Нас чекають нові, цікаві та змістовні зустрічі в рамках «Клубу довіри».


Шелепаєва О. С.

керівник сектору роботи з прийомними сім’ями, ДБСТ, дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та особами з їх числа, випускниками ПТНЗ Харківського міського ЦСССДМ «Довіра»


Джерело: http://umdpl.info/index.php?id=1381303653

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024