На Рівненщині розпочинається Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

На Рівненщині розпочинається Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

10 грудня 2013

Завтра, 11 грудня 2013 року, в Рівному відбудеться презентація 10 Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який на Рівненщині проводитиметься вперше за всю історію фестивалю.

 

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся в Києві з 22 до 28 березня 2013 р. А також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно.

Цього року правоосвітні заходи та кінопокази на фестивалі Docudays UA об’єднані спеціальною темою – «Вибір є!». Головна ідея – на прикладі героїв документальних фільмів з різних країн показати українському глядачеві, що у кожного з нас завжди є вибір: змиритися з авторитарним, диктаторським режимом чи боротися за перемогу демократії; виходити на акції протесту чи відсиджуватися вдома, поки протестують інші; вимагати від влади прозорості та відкритості у прийнятті рішень чи давати хабарі; терпіти насильство в сім'ї чи боротися з ним.

 

Презентація розпочнеться о 16:00 за адресою: м. Рівне, вул. Міцкевича, 32, приміщення готелю «Мир» (1-ий поверх).

 

Одразу після презентації відбудеться показ фільму «Доволі! До волі…». Стрічка розповідає про події в Мінську в грудні 2010 року.

 

«Після того, як уряд нахабно вкрав голоси виборців, десятки тисяч білорусів вийшли на вулиці з мирними протестами. З них годі всюдисущої брехні, тож демонстранти сподіваються на правду та свободу», – йдеться в анотації до фільму.

 

Запрошуємо всіх зацікавлених на презентацію та перегляд фільму.

 

Вхід – вільний.

 

Святослав Дубов, інформаційний відділ РОГО КВУ

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024