Docudays UA - з Майданом!

Docudays UA - з Майданом!

16 грудня 2013

16 грудня о 22.00 на сцені “Відкритого університету Майдану” відбудеться другий кінопоказ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.   
У програмі - цикл короткометражних фільмів “Нові герої” та три короткометражні фільми з документального альманаху “Поза Євро”.
Після перегляду відбудеться обговорення з авторами. Модератор – Максим Буткевич. 

Вхід - вільний.


Нові герої” – три документальні фільми-портрети про українців сьогодні, про те, як звичайні люди з глибинок Сходу та Півдня України не дозволили системі загнати себе у безвихідь. У кожного з них своя історія, проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю. Пересічна людина часто ізольована від інформації про наявні правові можливості, що можуть допомогти їй покращити умови свого життя – започаткувати бізнес, сприяти об’єднанню громади у захисті комунальної власності. Ці три розповіді про те, що перемогти несправедливість – можливо, якщо докласти зусиль, не боятися та не ламатися під тиском обставин.
Фільми представлятимуть режисер Роман Боднарчук та сценарист Дар’я Аверченко. Спеціальний гість – директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов.

«Нові герої» створені за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках реалізації ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення».

Поза Євро” – результат колективної роботи молодіжної творчої лабораторії. На створення документального альманаху кінематографістів надихнув чемпіонат "Євро-2012". Але молоді режисери йдуть за лаштунки головної події. Вони знімають те, що залишиться, коли всі гості поїдуть. У рамках майданівського показу будуть представлені три короткометражні фільми: “Відкритий урок” Наталії Машталер (14’), “Металобрухт” Дмитра Глухенького  (12’) та “По колу” Андрія Литвиненка (12’). Фільми режисери представлять особисто.

Проект є результатом співпраці Української майстерні документального кіно, Міжнародної академії Dragon Forum, документалістів України та Польщі.

До зустрічі на Євромайдані!

Нагадаємо, що всі покази Docudays UA на Євромайдані відбуваються у партнерстві з “Відкритим університетом Майдану”. Перший показ пройшов 13 грудня. Документальний альманах “Відкритий доступ” представляли автори проекту та продюсер Аксінія Куріна.


Docudays UA - неполітичний фестиваль. Та він - про права людини і про те, що в кожного з нас завжди є вибір: змиритися з диктаторським режимом чи боротися за перемогу демократії. Сьогодні від вибору кожного з нас залежить майбутнє України. Тому Docudays UA - з Майданом! 

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь:

ВІКТОРІЯ ЛЕЩЕНКО, програмний координатор / координатор показів

[email protected], +38 (095) 636 36 35

ОЛЕСЯ МИГАЛЬ, PR-менеджер / прес-секретар

[email protected], +38 (097) 516 11 36

 

Стеж за нами на www.docudays.org.ua

Лайкай на www.facebook.com/DocudaysUA
Твітни на www.twitter.com/DocudaysUA

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024