У Дрогобичі працівники міліції дивилися кіно про права людини

У Дрогобичі працівники міліції дивилися кіно про права людини

17 листопада 2014

7 дистопада у Дрогобичі Львівської області працівникам міліції подивилися документальний фільм «Рілля» та послухали лекцію на тему: «Дотримання прав людини в правоохоронних органах». Захід було організовано в рамках XI Мандрівного Docudays UA. У ньому взяли участь близько 55 осіб особового складу Дрогобицького міськрайвідділу міліції.

 

Ось відгук співорганізатора цього дійства – Адрія Гниди.

 

 «Сказати, що працівники міліції були вражені – не сказати нічого. Склалось враження, що чого-чого, а саме такого підходу до розмови про права людини не очікував ніхто – ні рядовий постовий, ні начальник міськрайвідділу (був присутній від початку до кінця). Сказати, що аудиторія складна для таких заходів – не сказати нічого. Але цей захід довів – пропонувати такі перегляди можливо, адже для думаючої людини подібний формат є надзвичайно привабливим.

Аудиторія достатньо жваво сприйняла цей фільм. Судячи з реакції і поставлених запитань, стало зрозуміло, що найбільше аудиторію вразили кадри спілкування поліцейських із протестувальниками.

Час від часу було чути слова «майдан, майдан…». Були висловлені пропозиція і жаль, що в фільмі якраз дуже мало сцен того, як би діяли поліцейські у випадках, наприклад, якщо б протестувальники застосували каміння чи інші предмети, нецензурну лайку на адресу поліцейських, агресію тощо.

Тобто аудиторія підходила до відеоряду як до можливості отримати професійні навички. Що свідчить про те, що інформацію про права людини цій категорії потрібно подавати через призму фахового дотримання процедур».

 

Організатори показу та лекції - БО «Твоє право» за сприяння Громадської консультативної ради при ГУ МВСУ у Львівській області.

 

Джерело: centre7.org.ua

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024