Наступна зупинка Мандрівного - Івано-Франківськ

Наступна зупинка Мандрівного - Івано-Франківськ

05 листопада 2014

Цьогорічний XI Мандрівний Docudays UA в Івано-Франківську протягом листопада запропонує глядачам близько двох десятків актуальних документальних фільмів виробництва України, Франції, Швейцарії, Чехії, Великобританії та інших країн. Крім того, мешканці і гості міста матимуть змогу взяти участь у ряді правоосвітніх заходів.

 

Покази розпочнуться у місцях несвободи – Івано-Франківському слідчому ізоляторі та Галицькій виправній колонії № 128. Засуджені переглянуть фільм «Ув’язнені», який розповідає про будні жінок в Ізраїльській тюрмі, їх взаємостосунки між собою та персоналом.

 

11, 12, 13 листопада з 18.00 до 20.00 демонструватимуться документальні стрічки у Книгарні «Є» (вул. Незалежності, 31, 5-й поверх). Після перегляду кожної картини відбуватиметься обговорення із залученням експертів.

 

Серед фільмів будуть скандальний «Путінські ігри», призери численних конкурсів «Євромайдан. Чорновий монтаж» (на фото), «Хворісукалюди» та інші.

 

Студенти-медики переглянуть кіно «Амосов – сторіччя», яке розповідає про життя видатного лікаря.

Старшокласники зможуть ознайомитися з основами прав людини за допомогою методу «стоп-кадр» з використанням документального кіно на різноманітні соціальні теми. Інші охочі дізнатися більше про права людини зможуть відвідати відкриту лекцію, що відбудеться 20 листопада у НД «Просвіта».

 

Захід «Жива бібліотека» матиме за мету подолати стереотипи мешканців та розвинути толерантне ставлення один до одного. «Книгами» будуть люди. «Читачі» зможуть дізнатися більше, «пролиставши» одну чи декілька запропонованих «книг» – лікар Хоспісу, волонтер, жінка-байкер, вихованець інтернату, колишній в’язень та інші.

 

Мандрівний Фестиваль завершиться круглим столом «Права людини під час військових дій», де буде обговорено, чи потрібно зважати на права людини під час та в зоні військових дій. До участі запрошуватимуться правозахисники, громадські діячі, представники влади, військових структур, учасники АТО.

 

Вхід на усі заходи Мандрівного фестивалю безкоштовний.

 

Джерело: http://report.if.ua

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024