Мандри Docudays UA продовжуються: від Збруча до Золотої Липи

Мандри Docudays UA продовжуються: від Збруча до Золотої Липи

08 листопада 2014

11-й  Міжнародний Мандрівний фестиваль  документального  кіно про  права  людини  Docudays UA розпочався  у  Тернопільській  області. Цього року фільми покажуть у містах та селах Борщівського, Бучацького, Гусятинського,  Заліщицького,  Монастириського, Чортківського  районів та у місті Чортків.  

 

У південних районах області Мандрівний Docudays UA  триватиме як ніколи довго: з 8 листопада до 13 грудня 2014 року. Відкрився фестиальний місяць у Тернопільскій області у Чортківському Народному домі імені Катерини Рубчакової  показом колективної роботи молодих українських документалістів, кінострічки «Євромайдан. Чорновий монтаж».  Це документальна хроніка  трьох місяців Революції гідності. Фільм цікавий тим, що поєднав роботи багатьох молодих документалістів, які знімали події на Майдані, - як його буденне життя, так і найбільш драматичні моменти.

 

Крім того, глядачі фестивалю побачать  останню роботу французького режисера Ален де Альо «Вітаємо на Фукушімі», фільм авторської групи з Австрії та Ізраїлю «Путінські ігри», стрічку Сергія Лисенка «Амосов – сторіччя» та багато інших.

 

Партнером Мандрівного фестивалю Docudays UA у Тернопільської області вже традиційно є громадська організація «Зелений Світ».

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024