Під прицілом об’єктива

Рік
2014
Країна
США
Тривалість
82’’
Режисер(-ка)
Маршалл Каррі

У 2006 році Метт Ван Дейк, сором’язливий 26-річний чоловік, який страждає на обсесивно-компульсивний розлад, полишає домівку в Балтиморі й починає свій «прискорений курс мужності». Він купив мотоцикл та відеокамеру і вирушив у кількарічну подорож у 35 тисяч миль Північною Африкою та Близьким Сходом. Із пістолетом в одній руці та камерою в другій Метт воював і знімав війну, доки його не взяли в полон війська Каддафі й не ув’язнили на півроку в одиночній камері. Двічі номінований на нагороду Американської кіноакадемії, режисер-документаліст Маршалл Каррі розповідає нам цю болісну і водночас кумедну історію молодого чоловіка, який шукає політичної революції та особистісних змін.

Виробництво
Marshall Curry Productions, 1713 8th Ave #20, Brooklyn, NY 11215, USA, [email protected]
Дистрибуція
ro*co films international, [email protected], +415-332-6471, Cristine Platt Dewey
Нагороди
2015 – приз «Незабутні» Award, премія «Cinema Eye Honors», США; 2014 – «Найкращий документальний ігровий фільм» Кінофестивалю у Трайбеці; 2014 – спеціальний приз журі за «Видатну мужність у кіновиробництві» Кінофестивалю Літл Рок.
Режисер(-ка)
Маршалл Каррі

Маршалл Каррі – режисер-документаліст, що був двічі номінований на «Оскара». Першу з номінацій на приз Американської кіноакадемії та «Еммі» отримав як режисер, кінооператор і монтажер Вуличної битви. Після цього Каррі працював режисером, продюсером, одним з операторів та монтажерів фільму Мрії гонщика, який здобув численні нагороди (зокрема приз за найкращий документальний фільм на кінофестивалі у Трайбеці) і який студія Dreamworks зараз адаптує для ігрового кіно. Третій документальний фільм Каррі (режисера, редактора, сценариста), Якщо падає дерево: історія Фронту звільнення Землі, отримав нагороду Кінофестивалю «Санденс» за найкращий монтаж документального фільму та номінацію на «Оскар». 

Фільмографія

Вулична битва (2005), Мрії гонщика (2009), Якщо падає дерево: історія Фронту звільнення Землі (2011)

Ти віриш в кохання?
Рік
2013
Країна
Ізраїль
Режисер(-ка)
Дан Вассерман ...