E-Team

Рік
2014
Країна
США
Тривалість
88’
Режисери
Росс Кауффман
Кейті Шевіньї

Анна, Уле, Фред і Пітер – члени команди швидкого реагування авторитетної міжнародної правозахисної групи. Вони приїжджають, щойно з’являється інформація про ймовірні порушення прав людини та розшукують докази, що вирішують, чи виправданим буде подальше розслідування. Якщо відповідь ствердна, то саме вони розслідують, документують та привертають увагу всього світу до відповідних подій. Секретність і замовчування – це підґрунтя порушень прав людини. Робота, яку за підтримки своєї правозахисної організації здійснює Команда-Е, дає змогу пролити світло на морок та дати голос тисячам тих, чиї історії інакше ніколи не були б почуті.

Виробництво
Big Mouth Productions, 68 Jay Street, Ste. 304, Brooklyn, NY 11201, USA, +16464568545, [email protected], www.bigmouthproductions.com
Дистрибуція
ro*co films international, 80 Liberty Ship Way, Suite 8, Sausalito, CA 94965, USA, +14153326471, [email protected], www.rocofilms.com
Нагороди
2014 – Операторська нагорода на МКФ «Санденс» 2014 – Нагорода F:ACT на МКФ CPH:DOX
Режисер(-ка)
Росс Кауффман

Росс Кауффман – режисер, нагороджений премією «Оскар», продюсер і кінооператор. Росса вважають одним із найкращих операторів-документалістів. Він знімав усюди: від місць воєнних дій у Лівії до ліній фронту Кашміру.

Фільмографія

Народжені в борделях: діти червоних вогнів Калькутти (2004), Вогонь з вогнем (2012)

Кейті Шевіньї

Кейті Шевіньї – титулована режисерка, співзасновниця Big Mouth Productions та Arts Engine. Її фільми демонструвалися в прокаті, на HBO, Cinemax, POV, Independent Lens, NBC, Arte/ZDF, Britain’s Channel 4 та інших телеканалах і були учасниками кінофестивалів по всьому світу, серед яких «Санденс», «Трайбека», Full Frame, SXSW, Берлінський МКФ та міжнародні фестивалі документального кіно в Амстердамі, Шеффілді та Берліні.

Фільмографія

Вибране: Дедлайн (2004), День виборів (2007), Кодекс честі (2012)

Процес: Російська держава проти Олега С…
Рік
2017
Країна
Естонія, Польша, Чехія
Режисер(-ка)
Аскольд Куров ...
Боротьба Джамали
Рік
2017
Країна
Швеція
Режисер(-ка)
Елін Йонссон ...