Жіноча «Солідарність»

Рік
2014
Країна
Польща
Тривалість
113’
Режисери
Марта Дзідо
Пьотр Шлівовський

Найкращі роки їхнього життя були попереду. У свої двадцять-тридцять замість того, щоб осісти і жити цілком мирним життям, вони вирішили повстати. Ті ж, проти кого вони повстали, намагалися знищити їхні шлюби. Погрожували запроторити їхніх дітей до дитячих будинків, або зробити з ними щось погане, якщо вони не погодяться співпрацювати зі спецслужбами. Їм пропонували переїздити до інших країн за умови, що вони утримаються від дій, які шкодять системі. Але ніщо їх не спинило.

Виробництво та дистрибуція
EMOTIKONFILM, [email protected]
Нагороди
2015 – Нагорода Beyond Borders ім. Кшиштофа Кєшьльовського в категорії документальних/короткометражних фільмів ХІ Фестивалю польських фільмів у Нью-Йорку (США)
Режисер(-ка)
Марта Дзідо

Марта Дзідо – письменниця, режисерка документальних фільмів та режисерка монтажу. Навчалася в Польській кіношколі в Лодзі. Усі три її книжки були адаптовані для театральних постановок.

Фільмографія

Місто даунів (2010)

Пьотр Шлівовський

Пьотр Шлівовський – режисер, продюсер та журналіст. З 2005 по 2012 рік працював журналістом та продюсером на TVP Kultura – телеканалі польського національного телебачення, присвяченому культурі. Він також є режисером та продюсером історичного документального серіалу «Незалежна культура в Польській Народній Республіці» (2010). Брав участь у мистецькому кінопроекті Артура Змієвського «Повторення»

Фільмографія

Місто даунів (2010)

Процес: Російська держава проти Олега С…
Рік
2017
Країна
Естонія, Польша, Чехія
Режисер(-ка)
Аскольд Куров ...
Боротьба Джамали
Рік
2017
Країна
Швеція
Режисер(-ка)
Елін Йонссон ...