Кременчук зустрічає Мандрівний

Кременчук зустрічає Мандрівний

02 листопада 2016

Вже вшосте Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається у Кременчуці. Традиційно у програмі - покази кращих документальних фільмів та правоосвітні заходи.

 

1 листопада у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти відбувся тренінг з прав людини для педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів. Педагоги мали нагоду не лише оновити свої уявлення про права людини, котрі мають бути в основі функціонування української школи, а й поспілкуватися між собою та з організаторами заходу - експертами ГО КІПЦ «Європейський клуб», які працюють тренерами у Всеукраїнській програмі «Демократична школа»

 

Покази Мандрівного Docudays UA стартують 21 листопада. Фестиваль відкриється фільмом «Звіть мене Маріанною» режисерки Кароліни Бєлявської у «Просторі ідей» (вул. Софіївська, 36Б).

 

Цьогоріч фестиваль пропонує насичену програму стрічок, які порушують питання спільні як для України, так і всього світу. Загалом це більше сорока найкращих документальних фільмів України та світу - серед них і потужні історії про активізм, реабілітацію після війни, а також несприйняття іншості та бунтівний підхід до освіти. 

 

Вхід на всі події фестивалю - вільний. Розклад показів доступний у календарі на основному сайті фестивалю.

 

Фото Олесі Мусієнко

За матеріалами: prostir.org.ua

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022