Дискусії, виставки та краща документалістика на Рівненщині

Дискусії, виставки та краща документалістика на Рівненщині

22 листопада 2016

13-й Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA розпочав свою подорож Рівненщиною. З 22 листопада й до 16 грудня фестиваль відвідає більше ніж десять міст.

 

Покази відбуватимуться в навчальних закладах (школах, ліцеях, коледжах, університетах), бібліотеках, пенітенціарних установах. Окрім перегляду фільмів, цьогоріч у рамках фестивалю планують провести конкурс малюнків на тему прав людини серед дітей середнього й старшого шкільного віку. Також у рамках цьогорічного фестивалю буде проведений практичний тренінг «Використання судових та позасудових механізмів захисту прав людини в адвокаційних кампаніях». Його мета – навчити активних громадян на практиці використовувати різні інструменти для захисту прав людини та громадських інтересів.

 

Стартували відкриті покази кінострічками із циклу «Енциклопедія Майдану» режисера Сергія Лисенка: «Крим SOS» і «Євромайдан SOS». Відкриті покази інших фільмів у рамках фестивалю заплановані на 5-8 грудня. Про точні місце та час можна побачити в календарі на сайті фестивалю.

 

Регіональним організатором фестивалю, який уже вчетверте проводитиметься на Рівненщині, є РОГО «Комітет виборців України». Партнери – Головне територіальне управління юстиції в Рівненській області, управління Державної пенітенціарної служби в Рівненській області, регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.

 

На фото - кадр з фільму «Євромайдан SOS»

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022