Тернопіль: наближаючись до діалогу про виховання

Тернопіль: наближаючись до діалогу про виховання

29 листопада 2016

У рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Тернополі відбувся показ стрічки «Наближаючись до слона» режисерки Аманди Роуз Вайлдер. Фільм - яскравий портрет розкутого дитинства та людських стосунків.

 

 

Показ для соціальних педагогів навчальних закладів міста Тернополя провів місцевий партнер фестивалю - ГО «Молодіжний центр розвитку «МІСТ».

 

«Наповнення фільму – демонстрація того, як навчальний, виховний процес може бути таким, що реалізує права дитини, – говорить тренер правоосвітнього напряму ГО «Молодіжний центр розвитку «МІСТ» Мар’яна Гевко. – Школа може і повинна реалізувати такі освітні цілі, як розвиток здібностей дитини та розкриття її талантів, підготувати дитину до дорослого життя та навчити поважати інших».

 

 

Після фільму із соціальними педагогами обговорили зміст прав дитини та роль держави у дотриманні, реалізації та захисті цих прав. Гаряча дискусія виникла із питання, а чи реально дотримуватися та захищати права дитини у сучасних умовах навчально-виховного процесу і чому це буває не так легко. Над ідеями, як це робити ефективніше, будуть працювати у наступних проектах.

 

Джерело: teren.in.ua

На фото: кадр з фільму «Наближаючись до слона»

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022