Ужгород: флешмоб та кращі документальні фільми

Ужгород: флешмоб та кращі документальні фільми

08 грудня 2016

З 2 по 10 грудня в Ужгороді відбувається XIII Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA паралельно з відзначенням Всеукраїнського тижня права, а також Дня прав людини.

 

Стартував фестиваль фільмом «Аліса в Країні війни» Аліси Коваленко та Любові Дуракової. Також тут уже відбулися покази фільмів «Зимова Лампедуза» та «Ті, що сказали «ні».

 

 

Але Docudays UA в Ужгороді — не тільки перегляд документальних фільмів. Під час освітніх майстер-класів глядачі дізнаються про актуальні проблеми у сфері захисту прав людини та можливість долучитися до їх розв'язання.

 

 

Зокрема, глядачі й глядачки після перегляду фільму «Ті, що сказали «ні» взяли участь у флешмобі «Free Сенцов і Кольченко» на підтримку «кримських заручників» – Олега Сенцова й Олександра Кольченка.

 

 

А напередодні також пройшов флешмоб «#БіженціЛаскавоПросимо #RefugeesAreWelcome» та дискусії про одну з найболючіших тем світу – міграції.

 

 

Тематичні дискусії проводив в Ужгороді Максим Буткевич, правозахисник та співкоординатор проекту«Без кордонів», який працює у сфері захисту прав біженців і мігрантів та протидії расизму й ксенофобії в Україні. 

 

 

Фестиваль в Ужгороді відбувається за координування Благодійної організації «Комітету медичної допомоги в Закарпатті».

 

Текст та фото: Наталія Кабацій

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022