На Закарпатті Мандрівний стартував правоосвітніми тренінгами

На Закарпатті Мандрівний стартував правоосвітніми тренінгами

14 листопада 2016

Десятого листопада на Закарпатті ХІІІ Мандрівний Docudays UA розпочався з навчальних семінарів.

 

Протягом двох днів в Ужгороді відбувалися тренінги для вчителів, де говорили про мультимедійні засоби та інтерактивні методики навчання правам людини. Під час тренінгу вчителі ознайомилися із сучасною концепцією прав людини, практикувалися в медійній грамотності та розглянули, як документальне кіно можна використовувати в навчанні правам людини. У кінці семінару вчителі, як завжди, ділилися своїми враженнями й були приємно здивовані тими можливостями, які кіно дає для інтерактивного навчання школярів правам людини.

 

 

Також тренер заходів Олександр Войтенко провів зустріч і для учнівського самоврядування міста Ужгорода. Говорили на тему: «Права людини та права дитини: що ми можемо «по праву». Метою тренінгу було пояснити учням сучасну концепцію прав людини, права дитини, а також можливості учнівського самоврядування.

 

 

Перший відкритий показ для глядачів Закарпаття відбудеться 15 листопада в ректораті Ужгородського національного університету. Тут Мандрівний фестиваль розпочнеться стрічкою «Десять секунд» режисерки Юлій Гонтарук.

 

В основі фільму – події після 24 січня 2015 року (обстрілу житлового кварталу «Східний» у Маріуполі). Це історія про те, як швидко може змінитися життя, і про те, як навіть після непоправного є речі, які лишаються незмінними.

 

Цьогоріч фестиваль пропонує насичену програму стрічок, які порушують питання, спільні як для України, так і всього світу. Серед них і потужні історії про активізм, реабілітацію після війни, а також несприйняття іншості та бунтівний підхід до освіти.

 

Традиційно вхід на всі покази – вільний. Детальний розклад програми на Закарпатті можна подивитися в календарі на сайті фестивалю.

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022