Домашні ігри

Рік
2017
Країна
Великобританія, Україна, Франція
Тривалість
17’
Режисер(-ка)
Аліса Коваленко

Фільм зображує життя Аліни Шилової, 20-річної киянки, яку може врятувати від бідності захоплення футболом. Наразі дівчина професійно займається спортом, але обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни, і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат і сестра – 6-річний Ренат і 7-річна Регіна. Аліна стає їм за матір. Її спортивна кар’єра на межі провалу.  Уся їхня сім’я мешкає у тісній однокімнатній квартирі. Аліна хоче для брата і сестри кращого дитинства, ніж було у неї. Чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами? Як виграти матч свого життя, коли можливості і обставини проти тебе?


Цей фільм було створено за фінансової підтримки The Guardian в рамках проекту «The Guardian прямує в Україну».


«The Guardian прямує в Україну»  -  всеукраїнський конкурс документальних проектів, створений Британською Радою, The Guardian та Docudays UA.

Виробництво та дистрибуція
East Roads Films, Tel.: +38 050 832 18 51, Stephane Siohan, [email protected], www.east-roads.com
Режисер(-ка)
Аліса Коваленко

Аліса Коваленко – українська режисерка. Випускниця Київського національного університету тетару, кіно і телебачення ім. І, К. Карпенка-Карого і Школи ім. А. Вайди (Варшава). Її перший повнометражний документальний фільм «Сестра Зо» (2013) був відзначений на фестивалях Docudays UA, КМКФ «Молодість» та ArtDocFect (Москва). Її остання робота «Аліса в країні війни» (2015) демонструвалась у рамках конкурсної програми на фестивалі IDFA в Амстердамі і виграла першй премію на Fidadoc festival of Agadir (Марокко), DocsMX (Мехіко) та Фестивалі документального кіно і прав людини у Парижі.

Фільмографія

Вибране: Сестра Зо (2013), Аліса в країні війни (2015)

Живі й нескорені
Рік
2016
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Дарія Гірна ...
Між іншим
Рік
2016
Країна
Україна
Режисери
Юлія Аппен ...
Укриття
Рік
2016
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Анастасія Максимчук ...
До скорого
Рік
2016
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Юлія Кочетова-Набожняк ...
Щоденник
Рік
2016
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Олександра Чупріна ...
Історія зимового саду
Рік
2017
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Семен Мозговий ...