«Екологія та право»: дитяча виставка фотографій в Ужгороді

«Екологія та право»: дитяча виставка фотографій в Ужгороді

05 грудня 2017

Протягом майже трьох тижнів відбувалися покази документальних фільмів в університеті, коледжі та всіх школах міста Ужгорода, які супроводжувалися палкими дискусіями й надзвичайно вразили учнів, спонукали до творчості.Як результат, наприкінці листопада на базі архітектурної пам`ятки «Совине гніздо» відкрилася дитяча фотовиставка «Екологія та право» в рамках ХІV Мандрівного Docudays UA. Виставка тривала протягом 10 днів і була відкрита для всіх охочих.

 

Марія Симкович, методистка управління з виховної роботи, організаторка виставки, зазначила, що такий захід проводиться вже вчетверте та став традиційним. Проте цього року була змінена тематика конкурсу, і організаторки пов’язали її з темою фестивалю – «Чотири градуси», щоб привернути увагу молоді до проблеми зміни клімату й захисту довкілля.

 

За словами співкоординаторки фестивалю, доцентки юридичного факультету УжНУ та заступниці директора ГО КАПЛ «Вестед» Марії Менджул, місце проведення обране не випадково. Організаторки вирішили додати до відреставрованої культурної пам`ятки трішки дитячої творчості. А на творчі робити молодь надихнули перегляди фільмів про права людини в рамках ХІV Мандрівного фестивалю Docudays UA.

 

 

Нагороди отримали й найкращі фотороботи учнів та учениць. Привітали та відзначили цінними призами та спеціальними нагородами найталановитіших учнів та учениць міста керівниця Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Натуркач Руслана Павлівна, декан юридичного факультету УжНУ Лазур Ярослав Володимирович, керівниця управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Юріївна Бабунич.

 

Під час нагородження учасники зачитали свої літературні твори та вірші.

 

Організатори заходу: управління освіти Ужгородської міської ради, ГО КАПЛ «Вестед», учнівське врядування міста Ужгорода «КОРЗО», ГО «Самоврядування молоді «Інсайдер».

 

Фото: Марія Симкович, Наталія Савко

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024