Оголошуємо переможниць і переможців конкурсу #ecooko!

Оголошуємо переможниць і переможців конкурсу #ecooko!

06 лютого 2018

Під час Мандрівного Docudays UA-2017 ми оголосили другу хвилю конкурсу #ecooko в мережі Instagram. Час назвати переможниць і переможців!

 

Перше місце посіла Влада Павлова, журналістка та екоактивістка із Запоріжжя, яка заснувала блог @zero_waste_in_ua з «великими й маленькими порадами» на щодень – те, як у нашому повсякденному побуті ми можемо бути відповідальними споживачами та споживачками – сортувати відходи та дотримуватися принципів сталості. Влада отримає фестивальний абонемент на Docudays UA-2018 та сувенірну торбинку фестивалю.

 

 

Друге та третє місця посіли користувачі(-ки) з Кривого Рогу – Єлизавета Літвіненко та Анатолій Новак. Це фотографії урбаністичного ландшафту міста, що стикається зі значними проблемами довкілля, пов’язаними з розвитком промисловості. Вони отримають сувенірну продукцію від фестивалю.

 

 

Усі троє переможців отримають також заохочувальні призи від партнера конкурсу WWF в Україні. Стежте за нашими новинами й до зустрічі на березневому фестивалі в Києві Docudays UA!

 

Чільне фото: Анатолій Новак, який посів 3-є місце. 

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024