Чи може реп бути зброєю проти дискримінації? Фільм «Сільвана» у Львові

Чи може реп бути зброєю проти дискримінації? Фільм «Сільвана» у Львові

25 жовтня 2018

У суботу, 3 листопада, о 19:00 у Львові відбудеться показ фільму «Сільвана» режисерок Міки Ґустафсон, Олівії Кастебрінґ та Крістіни Тсіобанеліс. Стрічка простежує життя шведської реперки Сільвани Імам, чиї тексти спрямовані проти всіх форм пригноблення, від андеґраундної артистки до ікони. Сільвана використовує свій гострий, як бритва, язик, щоб спрямувати увагу на соціальні рухи, що відбуваються в сучасному суспільстві, який по ходу справи служить голосом покоління.

 

 

Після показу відбудеться дискусія на тему «Реп як зброя проти гомофобії та расизму».

 

Реп – історично дворова музика чорношкірих чоловіків. Що відбувається, коли на хіп-хоп-сцену виходить гомосексуальна жінка європейсько-арабського походження? На які теми та з ким вона говорить, що намагається донести? Дискусія стосуватиметься поєднання культурного продукту й соціальної проблематики, ролі «зірок» в адвокації прав людини. Крім того, будуть обговорені теми, які зачіпає Сільвана у своїх текстах, позиції, які вона пропагує, та рольову модель, яку задає для своїх фанатів(ок).

 

Організаторами показу є Мандрівний фестиваль Docudays UA на Львівщині спільно з ГО «Патронус». Партнером показу є Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору».

 

Подія відбудеться за підтримки платформи Moving Docs.

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022