Фестиваль завітає у п’ять районів Полтавщини

Фестиваль завітає у п’ять районів Полтавщини

08 грудня 2019

З року в рік географія Docudays UA на Полтавщині розширюється. Нині, крім Полтави, документальні фільми зможуть переглянути і жителі Пирятина, Гадяча, Лубен, Зінькова, Карлівки.

 

Окрім обговорення кінострічок, у Полтаві та області пройдуть воркшопи для молоді: «Торгівля людьми: як вберегтися у цифровому світі». Мета таких заходів -  привернення уваги до прихованих ризиків, на які можна наразитись через некомпетентні або неправомірні дії фірм-посередників із працевлаштування за кордоном. Учасникам буде запропоновано взяти участь в інтерактивних вправах, які допоможуть не потрапити на гачок торговців людьми.

 

Громадські активісти, правозахисники, вчителі, психологи після перегляду документальної стрічки «Булер» будуть розмірковувати над таким явищем, як булінг та кібербулінг, учасники Кампанії проти кібербулінгу розкажуть, як допомогти жертві та як запобігати цим явищам у школі.

 

«Упродовж грудня в рамках XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA пройдуть тематичні зустрічі в медіакавʼярнях. Учасники дізнаються про ознаки маніпуляцій в медіа, спосіб подачі новин, які існують маркери пропаганди, як не стати жертвою маніпуляцій і не поширювати фейки», — розповіла регіональна координаторка XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Полтавщині Наталія Кірячок.

 

Регіональний партнер — Полтавська філія Суспільної служби України. Вхід на всі кінопокази – вільний. Розклад подій тут.

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2021
RIGHTS NOW! Як відстояти своє право на безпечні та гідні пологи?
Новини
14 жовтня 2021
У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся показ документальної стрічки «Колумбійська родина»
Новини
11 жовтня 2021
Відкриття 18 Мандрівного Docudays UA в Кіровоградській області відбулося!
Новини
08 жовтня 2021
Кампанія «Разом — за безпечні пологи!» запустила сайт
Новини
01 жовтня 2021
Людське з обох боків екрану

Новини

18 Мандрівний Docudays UA стартував у Полтаві та області
Новини
29 вересня 2021
«Ласкаво просимо, вхід заборонено»: нові медіа для занурення в експозицію та актуальні соціальні теми
Новини
22 вересня 2021