«Гоголь Док» та больові точки культурних процесів в Україні

«Гоголь Док» та больові точки культурних процесів в Україні

13 грудня 2019

Галерея на Штейнбарга в Чернівцях зібрала разом поціновувачів документального кіно. До уваги глядачів/чок організатори Мандрівного фестивалю представили стрічку «Гоголь Док» режисерки Аліси Павловської.

 

«Гоголь Док» – це мрія відкрити і влаштувати 10-й Фестиваль мистецтва ГОГОЛЬFEST у Києві (Україна). Фестиваль практично не має державної фінансової підтримки. Мабуть, націлені на створення творчого суспільства, не завжди здатні до діалогу одне з одним. Існує проблема: чи фестиваль буде існувати або ж зруйнується, як мрія Вавилонської вежі. «Гоголь Док» розповідає, як народжується мистецтво, та показує закулісне і щоденне життя театру. Він також зображає кризу творчості та порушує інші питання...

 

 «Фільм порушує три теми, які є больовими точками культурних процесів в Україні. Перша – це існування в одній фізичній площині двох культур: формальної «шароварщини» та андеграунду, які живуть за різними законами. Одні є заручниками спадку радянської системи управління та мають доступ до ресурсів, а інші – гнучкі й незалежні, але постійно в пошуках фінансування. Другий пласт – це те, як еволюційно вибудовується культурний менеджмент, як з потреб процесу виникає куратор, арт-менеджер, які в них стосунки з митцем. А третя – це про вибудовування аудиторії, про творення нових сенсів і їх брак у суспільстві», – вважає Дмитро Міцевич, координатор Мандрівного фестивалю в Чернівцях.

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2021
RIGHTS NOW! Як відстояти своє право на безпечні та гідні пологи?
Новини
14 жовтня 2021
У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся показ документальної стрічки «Колумбійська родина»
Новини
11 жовтня 2021
Відкриття 18 Мандрівного Docudays UA в Кіровоградській області відбулося!
Новини
08 жовтня 2021
Кампанія «Разом — за безпечні пологи!» запустила сайт
Новини
01 жовтня 2021
Людське з обох боків екрану

Новини

18 Мандрівний Docudays UA стартував у Полтаві та області
Новини
29 вересня 2021
«Ласкаво просимо, вхід заборонено»: нові медіа для занурення в експозицію та актуальні соціальні теми
Новини
22 вересня 2021