Нон-стоп короткого метру в місті Дніпро

Нон-стоп короткого метру в місті Дніпро

30 жовтня 2019

Третій рік поспіль у місті Дніпро кінопокази в межах Мандрівного збирають аудиторію прихильників документального кіно в «Книгарні Є». Цьогоріч були представлені п’ять стрічок: «Чорний суботник» режисера Петра Армяновського, «Біотоп» режисера Пауля Шольтена, «Замок» режисера Тадеуша Кабіча, «Ти, бля, рота закрий!» режисерки Таїсії Кутузової та «Послухай» від режисерки Астрід Бюссінк. 

 

Дуже захопив глядачів та визвав багато коментарів фільм режисерки Таїсії Кутузової «Ти, бля, рота закрий!» з добірки фільмів «CIVIL PITCH». Це фільми громадської активності – унікальний для України проєкт, коли громадські активіст(к)и та режисер(к)и об’єдналися для створення документальних стрічок, спрямованих на зміни в суспільстві.

 

 

Глядачка Надійка Вовк поділилась своїми враженнями від фільму: «Резонансна справа Сергія Чагарова, підлітка-активіста, який бореться з корупцією, не виходить з голови. Йому погрожують, залякують і кидають гранату на подвір`я. Водночас у поліції затримують розслідування протиправних дій проти нього. На жаль, історія із Сергієм Чагаровим загубилася в загальному інформаційному шумі й стала однією із сотень, коли на активістів скоюють замахи, утискають права, їх ігнорують правоохоронні органи та влада. І добре, що є люди, митці, які «оживляють» ці історії, привертають до них увагу, вимагають справедливості, щоби трагедії, як з Катериною Гандзюк, не повторювалися».

 

Мандрівний фестиваль триватиме в Дніпрі до 6 листопада, тож ще буде чимало гарних показів. Розклад можна подивитись тут.

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2021
RIGHTS NOW! Як відстояти своє право на безпечні та гідні пологи?
Новини
14 жовтня 2021
У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся показ документальної стрічки «Колумбійська родина»
Новини
11 жовтня 2021
Відкриття 18 Мандрівного Docudays UA в Кіровоградській області відбулося!
Новини
08 жовтня 2021
Кампанія «Разом — за безпечні пологи!» запустила сайт
Новини
01 жовтня 2021
Людське з обох боків екрану

Новини

18 Мандрівний Docudays UA стартував у Полтаві та області
Новини
29 вересня 2021
«Ласкаво просимо, вхід заборонено»: нові медіа для занурення в експозицію та актуальні соціальні теми
Новини
22 вересня 2021