У Запоріжжі шукали відповідь на питання: «Що підлітки ховають за зачиненими дверима?»

У Запоріжжі шукали відповідь на питання: «Що підлітки ховають за зачиненими дверима?»

24 жовтня 2019

Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека зустріла гостей Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

 

Організатор НГО «Культпрожетор», за партнерською підтримкою НГО «Укрпростір» презентували стрічку ізраїльської художниці й режисерки Аєлети Альбенди. Фільм про дорослішання на основі відеоархівів. Дія відбувається в кімнатах шістьох підлітків з усього світу, а матеріал для фільму зняли вони самі за зачиненими дверима й виклали на YouTube. Вони дорослішатимуть і змінюватимуться в нас на очах, стаючи тими, ким мріяли бути.

 

Чому підлітки ведуть свої блоги? Чого вони очікують від глядачів? Яку роль у формуванні ставлення до себе відіграють слова батьків? На ці питання намагались відповісти глядачі під час дискусії.

 

Говорили багато: про толерантне ставлення до людей, про важливість підтримки й розуміння від батьків та однолітків. Дискутували про повагу до життя інших й право самостійно вирішувати власну долю. Наголошували на відповідальності за поради й знецінення інших.

 

Зробили висновки, що необхідно утримуватись від оцінок дій інших. Зовні видно лише вершину айсберга життя людини. Жоден не зможе пережити й відчути досвід іншої особи, а саме цим обумовлені ті чи інші її дії.

 

Під час заходу учасники «Ліги успіху» презентували свої напрацювання в проєкт «Антибулінг». Розповідали, як корисно провели класні години в школах Запоріжжя. Також демонстрували креативні плакати, розроблені на основі багатозначності слів. Постери закликають поміркувати про дбайливе ставлення до кожного.

 

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2021
RIGHTS NOW! Як відстояти своє право на безпечні та гідні пологи?
Новини
14 жовтня 2021
У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся показ документальної стрічки «Колумбійська родина»
Новини
11 жовтня 2021
Відкриття 18 Мандрівного Docudays UA в Кіровоградській області відбулося!
Новини
08 жовтня 2021
Кампанія «Разом — за безпечні пологи!» запустила сайт
Новини
01 жовтня 2021
Людське з обох боків екрану

Новини

18 Мандрівний Docudays UA стартував у Полтаві та області
Новини
29 вересня 2021
«Ласкаво просимо, вхід заборонено»: нові медіа для занурення в експозицію та актуальні соціальні теми
Новини
22 вересня 2021