У Запоріжжі міркували, що зробити, аби врятувати планету?

У Запоріжжі міркували, що зробити, аби врятувати планету?

20 жовтня 2019

Локація «Edison spase coworking» зібрала поціновувачів документального кіно в Запоріжжі. Організатор НГО «Культпрожетор», за партнерською підтримкою НГО «Укрпростір» у межах Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA запросили подивись стрічку «Навмисна смерть» Сью Вільямс

 

У своєму розслідуванні, що відбувається по всьому світі, режисерка викриває залаштунки індустрії електроніки та доводить, що навіть найменші гаджети мають смертельні наслідки для довкілля та здоров’я.

 

Як часто ви купуєте нові гаджети? Що ви можете зробити, щоб врятувати планету? Це питання, які починають і закінчують стрічку «Навмисна смерть».

 

«Застосування радіоактивних елементів під час оброблення деталей телефонів та іншої техніки, забруднення довкілля під час виробництва, наслідки після неорганізованої утилізації гаджетів  – негативний вплив на екологію на кожному етапі. Проте є люди, які про це замислюються, і вже зараз виробляють екологічно чисті ноутбуки – з деревини», – наголошує один з глядачів.

 

І під час опитування можна було почути про необхідність і готовність знизити споживацьку активність. Є й організований збір гаджетів, яким уже місце на смітнику. Але чи достатньо цього, щоб врятувати екологію?

 

«На сьогодні в Запоріжжі займаються лише утилізацією батарейок. І сподіваються, що знайдуться й ті, хто готовий розширити діяльність до гаджетів. Потрібно підвищувати свідомість людей, зменшувати залежність від реклами й тяжіння до купування заради покупки, а не потреби. Бо це знову про нашу екологію», – розповіла Вікторія Верес, координаторка Мандрівного фестивалю.

 

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2021
RIGHTS NOW! Як відстояти своє право на безпечні та гідні пологи?
Новини
14 жовтня 2021
У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся показ документальної стрічки «Колумбійська родина»
Новини
11 жовтня 2021
Відкриття 18 Мандрівного Docudays UA в Кіровоградській області відбулося!
Новини
08 жовтня 2021
Кампанія «Разом — за безпечні пологи!» запустила сайт
Новини
01 жовтня 2021
Людське з обох боків екрану

Новини

18 Мандрівний Docudays UA стартував у Полтаві та області
Новини
29 вересня 2021
«Ласкаво просимо, вхід заборонено»: нові медіа для занурення в експозицію та актуальні соціальні теми
Новини
22 вересня 2021