DOCU/КЛАС: Які фільми ми дивимося?

DOCU/КЛАС: Які фільми ми дивимося?

03 листопада 2021

13 листопада зустрічайте серію лекцій «DOCU/КЛАС: Які фільми ми дивимося?» на docuspace.org в межах Мандрівного Docudays UA. Це новий формат роботи нашого онлайн-кінотеатру, який допоможе заглибитися в історію документального кіно, дослідити особливості побудови наративу, специфіку відносин режисера/-ки та героя/героїні й дізнатися про сучасні тенденції в документальному кіно.

«Попри тугу за «живими» культурними подіями, є у цьому новому цифровому всесвіті безумовні переваги, як-от збільшення доступності фільмів. Але обравши до перегляду декілька разів стрічки “не свого смаку”, можна назавжди втратити інтерес до документального кіно, і не підозрюючи, скільки існує прекрасних картин, здатних вас приголомшити, — зазначає Юлія Ковеленко, програмерка Docudays UA: — Ми вирішили створити невеликий, але практичний курс лекцій, що допоможе осягнути й структурувати свої знання про розмаїття документального кіно. Три розповіді про три різні аспекти сучасної документалістики на прикладі фільмів, які можна подивитися впродовж вересня-грудня під час Мандрівного фестивалю у вашому регіоні або просто на docuspace.org. “DOCU/КЛАС: Які фільми ми дивимося?” це онлайн-курс для тих, хто хоче знайти своє улюблене документальне кіно».

 

Лектор(к)ами курсу стануть: культурна менеджерка та кураторка кінопрограм Ольга Бірзул, кінознавець, керівник кіноархіву Довженко-Центру Олександр Телюк та кіножурналіст-фрілансер Алекс Малишенко. З 13 листопада і до кінця місяця щосуботи в доступі з’являтиметься наступна лекція з курсу. 

 

Розклад лекцій:
13 листопада | Нічого правдивого і все насправді: експерименти з формою

20 листопада | Документування насилля: етичне випробування у неігровому кіно

27 листопада | Це все тепер історія: як неігрове кіно показує реальні події?

 

Більше інформації читайте на docuspace.org.

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022