Конкурс на проведення Великого відкриття 19 Мандрівного Docudays UA

Конкурс на проведення Великого відкриття 19 Мандрівного Docudays UA

29 грудня 2021

Ми вже готуємося до Мандрівного Docudays UA у 2022 році та вперше оголошуємо конкурс на проведення його урочистого відкриття! Аби зробити Мандрівний Docudays UA яскравою подією, конкурсна комісія обере з-поміж заявок регіональних партнерів фестивалю організацію та місто-переможця, в якому відбудеться масштабна церемонія відкриття. Втілити ідею команді регіонального партнера допоможе менеджерська команда ГО «Докудейз».

 

«2022-й буде роком яскравих змін у діяльності Мандрівного фестивалю Docudays UA! Регіональні партнери зможуть вийти за межі звичного проведення фестивалю та повністю переосмислити формат і масштаб події, — зазначає Христина Біляковська, культурна менеджерка Мандрівного Docudays UA. — Ми вперше спільно відкриємо та проведемо Мандрівний Docudays UA в іншому місті. Об'єднавши зусилля, ми зможемо залучити ще більше людей до формування культури перегляду документального кіно про права людини в Україні».

 

Велике відкриття Мандрівного Docudays UA підвищить впізнаваність фестивалю на національному та регіональному рівнях, залучить нові аудиторії до відвідування фестивалю та сприятиме популяризації якісного документального кіно про права людини.

 

У конкурсі можуть взяти участь всі регіональні партнери Мандрівного Docudays UA. Фестиваль має відбутися першим серед усіх областей у перший тиждень вересня та тривати до 10 днів.

 

Ключові дати:

 

29 грудня 2021–18 січня 2022 — приймання конкурсних заявок.

31 січня–4 лютого — співбесіди з фіналістами.

18 січня–18 лютого — Конкурсна комісія визначає організацію-переможця.

Оголошення переможця відбудеться на березневому фестивалі Docudays UA.

11 квітня–11 травня — доопрацювання концепції відкриття Мандрівного фестивалю з командою-переможцем.

 

Детальніше про умови участі в конкурсі та проведення заходу читайте за посиланням.

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022