У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся показ документальної стрічки «Колумбійська родина»

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся показ документальної стрічки «Колумбійська родина»

11 жовтня 2021

«У цій боротьбі загинуло багато людей. Я борюся і за них і сподіваюся, що мене не спіткає їхня доля. Не здаватися, не визнавати себе переможеною — це боротьба за нашу гідність», говорить одна з героїнь стрічки «Колумбійська родина»

 

Фільм «Колумбійська родина» розповідає історію Рубі, яка бореться за права найбідніших колумбійців, та її доньки Їри, яка живе у вигнанні на Кубі. Стрічка заглиблюється в непросту історію їхніх родинних стосунків. Але на Мандрівному Docudays UA у Полтаві та області на кінопоказі 7 жовтня стрічка стала ключем до обговорення не лише питання родинних стосунків.

 

 

«Правозахисники часто ставлять в небезпеку власну свободу та навіть життя. Цей фільм розкриває сутність діяльності правозахисників/-ць крізь історію героїні Рубі. Вона цілеспрямована та має сильний характер. Та навіть незважаючи на численні погрози, продовжує виконувати свою місію», такими думками поділився після перегляду Олег Кекало, волонтер ГО «Центр культури та розвитку "Горизонт"».

 

«Хоча існують міжнародні зобов’язання України у сфері прав людини, визначені Загальною декларацією прав людини, Міжнародним пактом про економічні, соціальні та культурні права, Конвенцією про захист прав людини й основоположних свобод та іншими міжнародними угодами, часто правозахисники/-ці зазнають тиску, а їхні права порушуються», —  на цьому під час обговорення зосередив увагу глядачів та глядачок Андрій Кінаш, представник ГО «МАРТ» та тренер Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Фото: Андрій Карпенко

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2021
Як пройшла пресконференція Мандрівного Docudays UA на Донеччині?
Новини
03 грудня 2021
Щоб адекватна інформація про коронавірус стала вірусною. 18 Мандрівний Docudays UA на Волині розпочався кінопоказом стрічки «76 днів» та дискусією
Новини
02 грудня 2021
«Прожити горе — не означає забути». На Рівненщині відбулися показ фільму «Щось прекрасне лишилося позаду» та його обговорення
Новини
23 листопада 2021
Конкурс фотографій для молоді «Пандемія: життя поза межами»
Новини
21 листопада 2021
«Нічого правдивого і все насправді: експерименти з формою». Конспект лекції Ольги Бірзул
Конспект
18 листопада 2021
RIGHTS NOW! Країна сама себе не змінить: історії громадських активістів/-ок
Новини
17 листопада 2021
Відкриття Мандрівного Docudays UA на Тернопільщині: фотовиставка про поліфонію культурної спадщини краю
Новини
04 листопада 2021