Купка дилетантів

Рік
2022
Країна
Велика Британія
Тривалість
95’
Режисер(-ка)
Кім Гопкінс
Члени/-кині найбільш британського у самій своїй суті робітничого кіноклубу «Бредфордські кіношники» — старіють. Повз них проминають спогади та жорстокі розплати останніх років життя. Відчайдушно тримаючися за свої мрії, один за одного та одна за одну, підживлюючися нескінченними чашками чаю, герої/-ні цього глибоко зворушливого портрета спільного мистецького божевілля пробуджують у нас мрійницько-ескапістські та ілюзійні настрої. Як і нагадують про необхідність проводити більше часу разом та віч-на-віч у наш дедалі більш самотній цифровий час.
Виробництво
Labor of Love Films
Дистрибуція
World Sales, MetFilm Sales, Mitch Clare, [email protected] Festivals: MetFilm Sales, Ella Pham, [email protected]
Режисер(-ка)
Кім Гопкінс
Кім Гопкінс — закінчила Національну школу кіно та телебачення у Великій Британії. Вона допомогла заснувати Факультет документалістики в Міжнародній школі кіно та телебачення на Кубі. Кім займалася теледіяльністю протягом десятиліття, перш ніж заснувати Labor of Love Films — незалежну продюсерську компанію у Британії, що спеціалізується на повнометражних документальних фільмах. Вона працювала на телеканалах, як-от: BBC 1, 2, 4, World, C4, A+E, WDR, Discovery, National Geographic, NRK1.
Фільмографія
«Голоси моря» (2021), «Кубинські мрії» (2020), «Точка зору» (2018), «Голоси моря» (2018), «Сторівілль» (2013), «Folie à Deux: божевілля на двох» (2012)
Три жінки
Рік
2022
Країна
Німеччина
Режисер(-ка)
Максим Мельник ...
Зерна голоду: Україна 1933
Рік
2022
Країна
Франція
Режисер(-ка)
Ґійом Рібо ...
Ґорґона
Рік
2022
Країна
Італія, США
Режисер(-ка)
Антоніо Тібальді ...