Суми: кіно для вихованців кримінально-виконавчої інспекції

Суми: кіно для вихованців кримінально-виконавчої інспекції

26 листопада 2014

19 листопада у Сумській міській дитячій клінічній лікарні Св. Зінаїди відбувся перегляд британського фільму «Содік» Адейємі Майкла. Глядачами стали вихованці Сумського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області.

 

Фільм було обрано не випадково, адже він розповідає про життя хлопця, що мріяв вступити до університету і стати лікарем. І от минає п’ять років, і його вже судять за вбивство. Режисер Адейємі – близький друг Содіка, колись разом вони заснували футбольну команду в своєму мікрорайоні. 2008 року він вирішив створити фільм про Содікові сподівання вивчитись на лікаря, а не опинитися у тюрмі, як він тоді казав. Убитий, хлопець на ім’я Сильвестр, також мав мрію – стати професійним спортсменом – але виявилося, що він, як і Содік, жив подвійним життям. Адейємі в процесі зйомки шукає поворотний момент, який назавжди змінив життя юнака, що колись хотів стати лікарем.

 

Після перегляду фільму відбулося обговорення побаченого та почутого. Аудиторія щиро та по-дитячому ділилися своїми переживаннями і думками, що викликав фільм. Головний висновок, до якого усі прийшли – відповідальність за наше життя лежить лише на нас самих і ніхто окрім нас не може відповідати за наші вчинки. На останок відбулося дружнє спілкування за чашкою чаю.

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022