22 документальні стрічки у Тернопіллі

22 документальні стрічки у Тернопіллі

12 листопада 2015

Docudays UA  – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. Docudays UA також традиційно презентує свої кращі фільми в регіонах -  під час Мандрівного фестивалю. Мандри Docudays UA Україною зазвичай тривають із жовтня до грудня. Минулого року Мандрівний Docudays UA відвідав 230 міст і сіл  у 23-х регіонах України.  Вхід на всі заходи в рамках  фестивалю  – вільний.

 

Місія фестивалю - популяризація мистецтва гуманістичного документального кіно,  виховання поваги до людської гідності, прав людини, історико-культурної та природної спадщини, сприяння діалогу та порозумінню між людьми і народами.

 

Мандри Docudays UA Тернопіллям розпочнуться 28 листопада у Бучачі і триватимуть до 13 грудня. Географія мандрів фестивалю півднем області, як і минулого року, охопить простір «від Збруча до Золотої Липи»:  Борщівський, Бучацький, Гусятинський,  Заліщицький,   Монастириський, Чортківський  райони та місто Чортків.  Переглянути та обговорити фільми, які навесні було представлено на столичному майданчику Docudays UA, можна буде у будинках культури, бібліотеках, молодіжних клубах та кафе, школах, гімназіях та коледжах, і навіть у закладах позбавлення волі.

 

Цього року у багажі Мандрівного Docudays – 22 документальні стрічки українських та іноземних авторів, які варто побачити.

 

12 листопада о 12.00 у Тернопільскому національному економічному університеті відбудеться показ цьогорічного фестивального хіта «Яма», а також зустріч із автором - чеським режисером Іржі Стейскалом (на фото). 

Тож, будь ласка, слідкуйте за оновленням інформації про Мандрівний Docudays UA на нашому сайті та на спеціальній сторінці фестивалю у мережі Facebook. І не втрачайте можливості побачити!

 

Регіональний організатор фестивалю Docudays UA у Тернопільській області - ЕГО «Зелений Світ»

 

Партнери ЕГО «Зелений Світ» у проведенні фестивалю:

 ГО «Гельсінська ініціатива-ХХІ»  

Приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини у м. Тернополі

 

Інформаційні партнери:

 Газета «Свобода» (м. Тернопіль) 

 Газета «Голос народу» (Чортків)

 

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022